Авторські статті

Журналіст: війна набагато небезпечніше епідемії – знайте це і готуйтеся, в найближчі декілька тижнів будуть найважчими

Популярний український блогер та журналіст Дмитро Вовнянко у своєму блозі пише про те, що українцям потрібно в ці дні не панікувати, а зрозуміти одну просту річ – епідемія – це тимчасове. Дійсно, вона страшна тим, що може чекати за кожним кутом. Від неї нікуди бігти. Від неї не можна відгородитися фронтом. Але епідемія пройде – також як проходили всі великі епідемії, які качали світ протягом світової історії.

За словами журналіста, ніхто не буде втішати людей порожніми обіцянками, зараз дійсно дуже важко, і наслідки цієї епідемії ми будемо долати ще дуже довго, але той, хто бачив смерть, або той, хто був на волосині у смерті тієї дуже добре знає, що немає на світі нічого дорожчого за життя – все інше буде знову зароблено і відтворене. За однієї умови – якщо Україна залишиться Україною, а не автономією в складі Росії, як при «совку», або дев’ятьма губерніями без жодної згадки про Україну, так було до 1917 року.

Блогер підкреслює, війна набагато небезпечніше епідемії. Тому що епідемію долають за кілька місяців, а московську окупацію – століттями. Тому нам потрібно зустрічати загрозу адекватно – спокійно, з повагою, але без зайвої паніки. Недооцінювати загрозу не треба переоцінювати і поготів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України