Журналіст: Трамп придумав, як підняти свій рейтинг за допомогою російських найманців

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко на своїй сторінці в Facebook пише про те, що заборона президента США Трампа на в’їзд біженців з мусульманських країн здається популістською тільки, якщо її розглядати саму по собі. Якщо ж продовжити логічний ланцюжок і припустити, що це превентивна міра при підготовці остаточного вирішення питання ІГІЛ» цей крок цілком логічний. Сюди ж укладається і доручення Пентагону знайти нових союзників у боротьбі з ІГІЛ.

«Хто ці «нові союзники» – поки не відомо, але зараз ситуація така, що крім Туреччини і Росії ніхто особливо посилати свою армію туди взагалі не рветься. І то Туреччину цікавлять в основному території лише до кордонів Курдистану. У підсумку залишається Росія, яка за поширеним в інтернеті опитуванням знаходиться на четвертому місці за готовністю воювати за свою країну – кожний другий і ця готовність реальна. А «за свою країну» ця країна готова воювати хоч в Афгані, хоч в Сирії хоч у Мозамбіку», – написавши Бабченко.

За його словами, люди, готові поїхати вмирати за три кордони в боротьбі хоч навіть з ІГІЛом – це один з найважливіших ресурсів Путіна і він, безумовно, готовий його використовувати в обмін на послаблення санкцій та визнання своєї нової сфери впливу. Питання про Донбас вже другорядне. Донбас – це вже вчорашній день. Ставки вже сильно підвищилися. Питання «навіщо це потрібно Америці» не має сенсу, тому що це потрібно не Америці, це потрібно конкретно Трампу тому що рейтинг стрімко летить вниз і по всіх аеропортах протести і марші на Вашингтон, а підйом рейтингу за допомогою війни і навіть забезпечення другого терміну – найбільш вірний спосіб. І тут ІГІЛ як ніколи до речі. «У підсумку, шанси умовити Конгрес привабливою перспективою рішенням ігіловського питання руками путінських вояків зовсім не так вже й незначні», – вважає журналіст.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh