Новини

Журналіст про події в Керчі: Для Росії такі розстріли – це буденність

Журналіст Дмитро Литвин на своїй сторінці в Facebook прокоментував вчорашню трагедію в керченській коледжі, зазначивши повну неготовність вітчизняних засобів масової інформації та експертів дати адекватну оцінку подібним подіям, передає replyua.net. На думку Литвина, це подія механічно пішло в дуже вузьку рамку «ФСБ підриває Росію».

«Але в тій же Росії, яка окупувала Крим, подібні розстріли, не пов’язані з ним Путіним, ні з рязанським цукром з гексогеном, – вже буденність. Було і в школах, і в супермаркеті – якщо не помиляюся, ще в нульові роки московський майор міліції Євсюков ставши першим таким російським масовим убивцею. Це окрема велика тема, і не помічати її окремість – значить, нічого не зрозуміти», – пише журналіст.

У тієї ж годину він додав, що в азіатських країнах, де з вогнепальною зброєю куди суворіше, ніж у Канади, яку прийнято порівнювати з США в контексті подібних трагедій, – знаряддя вісь таких масових убивств – звичайні ножі. Що стосується Китаю, то там, пише Литвин, регулярно ловлять психопатів з ножем, які нападають на перехожих або атакують дитячі садки. Траплялися такі напади і в школах Японії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.