Авторські статті

Трагедія в Керчі могла бути спланованою

Те, що трапилося в Керчі наводити на думку, що з історією цієї щось нечисте, і спроби покласти провину на одного підлітка з рушницею – це спроба приховати щось більш жахливе і зловісне – повноцінний теракт, добре спланований і дуже ефективно впроваджений. Подія сильно загрожує і рейтингу Путіна, і позиціях кримського головколаборанта Гобліна-Аксьонова. Останнього після трагедії в Керчі – пора сушити сухарі. Проблем у нього останнім часом– хоч топися. Під підпискою про невиїзд перебуває екс-старший коллаборантской адміністрації Ялти Ростенко. У відставку влітку був відправлений міністр МВС Криму Абісов. На 11,5 років сіл колишній заступник Гобліна-Аксьонова Казурин. І буквально в день трагедії у Керчі в Москві був затриманий ще один заступник Гобліна-Аксьонова Нахлупін – куратор дорожнього будівництва та енергетики Криму. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише український журналіст Дмитро Вовнянко.

За його словами, подія в Керчі може свідчити про те, що хтось зі старих кримінальних «заклятих друзів Гобліна» тепер риє яму. З виконавцями у Криму проблем теж немає – там зараз не протовпитися від «героїв ДАП і Дебильцево». Особам, які свого часу самі обстрілювали своє ж мирне населення, тролейбусну зупинку в Донецьку, Луганськ влітку 2014-го, для картинки на камери, або для штучного створення ненависті до «укропам», влаштувати бійню в коледжі – справа техніки.

Блогер припускає, що можливий також інший варіант. Ще в 2009 році теракт з поїздом «Невський експрес» відкрив дуже цікаву обставину – наявність в Росії великої кількості груп російських нацистів, які ненавидять Кремль, вважають чинну російську владу плутократами і корупціонерами, і в боротьбі з ними готові вдатися до терору. У 2010 році російські «нацики» виявилися єдиними здатними на несанкціоновані владою масові протести – загибель лідера футбольних фанатів Єгора Свиридова в бійці з дагестанцями, привела в Москві до масових виступів російських «нациків», апогеєм яких став бунт на Манежній площі. Якщо теракт в Керчі справа рук цих кадрів – для Росії дуже погані новини. «Чудовисько», випещене Москвою проти нас, вже починає кусати своїх творців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.