Авторські статті

Журналіст: пора називати речі своїми іменами – саме із-за зради олігархів державники втратили владу в Україні

Вже настав час називати речі своїми іменами. Із-за зради олігархів Коломойського, Фірташа, Пінчука та надання ними своїх інформаційних ресурсів ворогові, а також завдяки ефективному використанню сучасних цільових інформаційних технологій відбулося: інформаційне знищення влади патріотів-державників. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст Олександр Костюк.

Він зазначає, також відбулася інформаційна спецоперація по приведенню до влади колабораціоністів, давно і надійно взятих на гачок ФСБ, на наркоті, нетрадиційному сексі, грошах тощо. Допомогу ворогу в реалізації цієї спецоперації надала численна армія кремлівської агентури, фейкові «еліти»: політики, псевдонаціоналісти, псевдо патріоти, псевдожурналісти, псевдоактивісти, псевдоексперти – розпіарені та розкручені через інформресурси зрадників-олігархів.

За словами журналіста, прихід до влади в результаті потужної інформаційної спецоперації ворога – це фактична узурпація влади. Тепер відбувається планомірна, системна, узгоджена з Кремлем здача державності і суверенітету України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України