Авторські статті

Журналіст: чи потрібен нам сьогоднішній зруйнований і криміногенний Донбас за рукостискання Путіна?

Цитата президента України Зеленського про те, що він готовий 10 раз потиснути руку президенту РФ Путіну, як тільки тієї поверне український Донбас облетіла інтернет зі швидкістю світла. Цими словами Володимир Зеленський вже не перший раз підкреслив, що готовий на все, навіть на приниження держави і нації, заради повернення Донбасу. А рватися і демонструвати гаряче бажання тиснути руку особі, за наказом якого вбивали і катували твоїх співгромадян – це і є приниження. Від тільки є одна біда. Приниженням перед агресором жодна держава ніколи в історії нічого не повертав. Тільки втрачало. Про це у своєму блозі пише журналіст Олександр Костюк.

Він зазначає, того слова Зеленського є маніпуляцією. Смороду маніпулятивно роблять у свідомості обивателя «повернення Донбасу» ідеєю фікс, суперпризом, заради якої можна піти на будь-які вчинки. На компроміси. Насправді це не так. Донбас, без найменших сумнівів, – це Україна: була і буде, але це точно не суперприз. Донбас наповнений зброєю, наркотиками, криміналітетом з усіх просторів РФ. Врешті-решт просто людьми, які ненавидять Україну. Там зруйнована економіка, промисловість, екологія, демографія, інфраструктура. Це точно не суперприз, заради якого можна буті готуємо на все, навіть на приниження держави. Швидше навпаки – це купа проблем, які ми знімемо з РФ і повісимо на собі. Щедрою рукою відкриємо ворота в Україні російській зброї, бандитам, криміналу, наркотиків, СНІД-у, сифілісу, туберкульозу. І все це – за таке бажане рукостискання.

Костюк наголошує, більш того, якщо повернення Донбасу відбудеться при збереженні «народної міліції», складеної з вчорашніх бойовиків, якщо кордон з РФ буде звичайним решетом в умовах «спільного патрулювання» людей Авакова і місцевої «народної міліції», то це буде смерть України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України