Життя

Гучний скандал у Харкові: дівчина впала в кому через халатність лікарів

У Харкові розгорівся скандал в одній з лікарень за 19-річної дівчини, якій через помилки лікарів призначили неправильне лікування. Дівчина опинилася в комі і рідні збирають кошти, щоб поставити її на ноги. Про це повідомили в пабліку “Харків 1654” в соціальній мережі Facebook.

Постраждалу дівчину звуть Приходько Аліна, їй всього 19 років. Як розповіли друзі дівчини, 8 грудня вона була на ковзанці, де їй раптово стало погано.

“Це сталося в неділю, 8 грудня. Вона пішла на каток. Заболіла голова, потім розболілася сильніше. Пішла в туалет і закричала від болю в голові. Сказала подрузі: “Я падаю” – і все, без свідомості по сьогоднішній день, під апаратами”, – описала ситуацію сестра постраждалої Орися.

Друзі Аліни Приходько відразу викликали швидку медичну допомогу і дівчину екстрено госпіталізували. Лікарі, які її приймали, сказали, що у неї інтоксикація наркотиками і замість того, щоб провести комплексне обстеження, призначили їй крапельницю. Протягом 12 годин Аліні капали інтоксикацію, але стан у неї не змінилося.

З’ясувалося, що у 19-річної дівчини стався інсульт. Якщо б їй відразу поставили вірний діагноз, то вона б вже прийшла в себе.

“Лікарі відразу сказали: “19 років, молодь, інтоксикація, наркотики”. І 12 годин Аліні прокопували інтоксикацію. Діагноз був невірний. Якщо б відразу нікого операцію, було б трохи легше. Лікарі сказали, що у неї була вроджена пухлина в голові. Її видалили, нікого операцію. Тепер чекаємо, коли прийде сестра в собі, щоб транспортувати в 7-ю хірургію. Потрібна буде ще одна операція”, – додала родичка постраждалої.

“Ми віримо, що сестра буде боротися. Сьогодні возили на МРТ. На лікування потрібні великі суми, ми збираємо чеки, але конкретна сума, у скільки це виллється, невідома. На операцію пішло 10000, тепер кожен рецепт 2-2,5 тисячі. Мама з татом постійно поруч з Аліною, я теж їжджу до неї”, – додала Орися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України