Авторські статті

Журналіст: чекайте в Україні нашестя російських псевдолібералів

Президент Володимир Зеленський видав указ про спрощене надання українського громадянства російською, яких переслідує Путін. Не варто сумніватися, що сюди під поглядом борців режиму з Путіним наїде купа агентів ФСБ, власне, ми вже бачили якогось Боцмана з Азова, який закінчив школу КДБ в Мінську. Ясна річ, що вони будуть переїжджати сюди з метою і далі розколювати Україну. Про це у своєму блозі пише блогер і журналіст Юрій Луканов.

Він зазначає, наїде сюди також безліч російських псевдолібералів, які вважають, що в Україні можна побудувати «правильну» «русский мир». Зразок такого діяча як Кох, який колись був чиновником, а тепер сидить десь у Німеччині. Він колись живий тут у нас в Україні, але навіть української мови не помітив, мовляв, така ж собі Росія. Юрій Луканов пише, не варто сумніватися, що росіяни припруть з собою купу своїх проблем і будуть тут влаштовувати розборки, які неминуче будуть впливати на нездорову атмосферу в Україні.

За словами Луканова, звичайно ж, трохи приїде «нормальних» росіян, у яких немає імперських амбіцій, які вважають, що анексія Криму була ганебним явищем, проти війни на Донбасі. Але таких у Росії мізерна кількість, відповідно, їх відсоток в російській діаспорі буде мізерний, вони ніяк не вплинуть на загальну ситуацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.