Журналіст: чекайте в Україні нашестя російських псевдолібералів

Президент Володимир Зеленський видав указ про спрощене надання українського громадянства російською, яких переслідує Путін. Не варто сумніватися, що сюди під поглядом борців режиму з Путіним наїде купа агентів ФСБ, власне, ми вже бачили якогось Боцмана з Азова, який закінчив школу КДБ в Мінську. Ясна річ, що вони будуть переїжджати сюди з метою і далі розколювати Україну. Про це у своєму блозі пише блогер і журналіст Юрій Луканов.

Він зазначає, наїде сюди також безліч російських псевдолібералів, які вважають, що в Україні можна побудувати «правильну» «русский мир». Зразок такого діяча як Кох, який колись був чиновником, а тепер сидить десь у Німеччині. Він колись живий тут у нас в Україні, але навіть української мови не помітив, мовляв, така ж собі Росія. Юрій Луканов пише, не варто сумніватися, що росіяни припруть з собою купу своїх проблем і будуть тут влаштовувати розборки, які неминуче будуть впливати на нездорову атмосферу в Україні.

За словами Луканова, звичайно ж, трохи приїде «нормальних» росіян, у яких немає імперських амбіцій, які вважають, що анексія Криму була ганебним явищем, проти війни на Донбасі. Але таких у Росії мізерна кількість, відповідно, їх відсоток в російській діаспорі буде мізерний, вони ніяк не вплинуть на загальну ситуацію.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh