Авторські статті

Бойовики “ДНР” на Донбасі приступили до затоплення шахт, де в радянські часи проводилися ядерні випробування

Проросійські бойовики самопроголошеної «ДНР» приступили до затоплення шахти «Юнком» в Єнакієвому, де в радянські часи проводилися ядерні випробування. Про це журналіст Денис Казанський написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook. За його словами, при українській владі шахта перебувала на вічній сухій консервації, і жоден уряд навіть не думав її затопити, однак «патріоти Донбасу» вирішили, що не варто витрачатися на водовідлив.

«Місцеве населення виступало проти, але хто буде слухати безправних людей? Тепер важко навіть приблизно сказати, що буде, якщо вода розмиє радіоактивні породи», – заявив він. За його словами, терористи стверджують, що для ремонту обладнання і відкачування води потрібно витратити 600 млн рублів, яких у них немає.

«Величезний привіт усім, хто в 2014 році був за відділення від України, намагаючись довести, що багата нафтова Росія не кине в біді і буде обсипати Донбас щедрими грошовими вливаннями. Ага, щас!.. Прості люди і радіоактивну воду можуть попити. Нічого з ними не станеться. Це ж не українську мову в школах вивчати. Переживуть», – додав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України