Єрусалим столицею двох держав, – заява Могеріні

80 років тому, після Мюнхенської змови, який відкрив дорогу Гітлеру спершу до анексії Судетів, а потім і до розв’язання Другої світової війни, європейська політика знову крокує по тих же граблях, тому що головна зовнішньої політики в ЄС – Федеріка Могеріні, яка знову заявила, що Єрусалим повинен стати столицею двох держав, тобто, Ізраїлю та Палестини. Про це у своєму блозі пише український журналіст Андрій Капустін.

За його словами, заява Могеріні вже викликала шквал емоцій, особливо, якщо врахувати, що навіть в арабському світі далеко не всі поділяють цю модель. У Європі розуміють, до чого така політика може призвести і знають з ким вони мають справу – не завжди адекватним палестинським керівництвом, яке, по-перше, не визнає держави Ізраїль, хоча користується всіма благами – від грошей до енергоносіїв, а, по-друге, сповідує терор, на який витрачається левова частка міжнародної допомоги «нещасного народу».

«Щоб зрозуміти, наскільки «доречно» ця заява Могеріні, зроблена в столиці Йорданії, достатньо уявити, як вона візьме і заявить, що Київ мав бути столицею трьох держав – України, ДНР і ЛНР», – резюмував журналіст.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh