НовиниПолітика

Ющенко пропонує почекати з питанням Тимошенко до 28 листопада

Чіткого правового вирішення проблеми Юлії Тимошенко немає, вважає колишній президент, і без європейської сторони не обійтися.

Справу колишнього прем’єра Юлії Тимошенко неможливо вирішити правовим шляхом. Про це заявляє президент України (2005-2010 років ) Віктор Ющенко. За його словами, в цьому питанні треба шукати політико- правовий вихід.

“Шановні, не ламайте списи зараз у формуванні правової відповіді – ви її не знайдете. Шукайте політико-правову відповідь. Політико-правова відповідь з’являється тоді, коли за нашим столом з’являється європейський гравець. Він з’являється 28 листопада 2013 ( на саміті Східного партнерства у Вільнюсі , – ред.)” , – сказав Ющенко в ефірі Радіо Свобода.

За словами колишнього президента, влада самостійно дане питання не вирішить, і цьому є “різні причини, і мотивовані також ” .

У Європейському Союзі заявляють, що перед очікуваним підписанням угоди про асоціацію Україна повинна виконати ряд умов, серед яких – вирішення проблеми вибіркового правосуддя, яскравим прикладом якого називають саме справу Тимошенко. Серед політиків європейських країн і в українській опозиції поширена думка, що влада України повинна якщо не звільнити Тимошенко, то ,принаймні, відпустити її на лікування за кордон.

Нагадаємо, в лютому цього року Ющенко заявив, що справи проти екс-прем’єра і його колишньої соратниці Юлії Тимошенко – не політичні, а справедливі . Коментуючи газову справу, Ющенко сказав, що укласти угоду між Нафтогазом і Газпромом можна було тільки в тому випадку, коли виписана директива уряду. “Коли умови занесли в уряд, він їх відхилив. Але Тимошенко вже була в літаку… Вона витягла з дамської сумочки фіктивні директиви і сказала йому, що директиви є”, – сказав екс -президент.

У Печерському районному суді Києва під час розгляду газової справи Ющенко давав свідчення проти Тимошенко.

news.liga.net

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.