Ющенко пропонує почекати з питанням Тимошенко до 28 листопада

Чіткого правового вирішення проблеми Юлії Тимошенко немає, вважає колишній президент, і без європейської сторони не обійтися.

Справу колишнього прем’єра Юлії Тимошенко неможливо вирішити правовим шляхом. Про це заявляє президент України (2005-2010 років ) Віктор Ющенко. За його словами, в цьому питанні треба шукати політико- правовий вихід.

“Шановні, не ламайте списи зараз у формуванні правової відповіді – ви її не знайдете. Шукайте політико-правову відповідь. Політико-правова відповідь з’являється тоді, коли за нашим столом з’являється європейський гравець. Він з’являється 28 листопада 2013 ( на саміті Східного партнерства у Вільнюсі , – ред.)” , – сказав Ющенко в ефірі Радіо Свобода.

За словами колишнього президента, влада самостійно дане питання не вирішить, і цьому є “різні причини, і мотивовані також ” .

У Європейському Союзі заявляють, що перед очікуваним підписанням угоди про асоціацію Україна повинна виконати ряд умов, серед яких – вирішення проблеми вибіркового правосуддя, яскравим прикладом якого називають саме справу Тимошенко. Серед політиків європейських країн і в українській опозиції поширена думка, що влада України повинна якщо не звільнити Тимошенко, то ,принаймні, відпустити її на лікування за кордон.

Нагадаємо, в лютому цього року Ющенко заявив, що справи проти екс-прем’єра і його колишньої соратниці Юлії Тимошенко – не політичні, а справедливі . Коментуючи газову справу, Ющенко сказав, що укласти угоду між Нафтогазом і Газпромом можна було тільки в тому випадку, коли виписана директива уряду. “Коли умови занесли в уряд, він їх відхилив. Але Тимошенко вже була в літаку… Вона витягла з дамської сумочки фіктивні директиви і сказала йому, що директиви є”, – сказав екс -президент.

У Печерському районному суді Києва під час розгляду газової справи Ющенко давав свідчення проти Тимошенко.

news.liga.net

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh