Політика

Юлія Тимошенко закликала депутатів підтримати євроінтеграційні закони

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко надіслала листа депутатам «Батьківщини», в якому закликала всіх членів фракції мобілізувати власні сили і підтримати євроінтеграційні закони. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив народний депутат  від ВО «Батьківщина» Андрій Шевченко.

Повідомлення від Тимошенко зачитували на засіданні фракції 7 хвилин. Лист написаний на 10 сторінках, і озвучував його адвокат екс-прем’єрки Сергій Власенко.

Лист-звернення лідерки «Батьківщини» пов’язаний із сьогоднішнім відкриттям осінньої сесії Верховної Ради України. Уже цього тижня народні депутати приступлять до прийняття пакету законів, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом на Вільнюському саміті у листопаді.

Юлія Тимошенко звернулася не лише до депутатів власної фракції, а й закликала всі демократичні сили до об’єднання заради недопущення спекуляцій під час прийняття законів, реформування яких вимагає ЄС. Андрій Шевченко повідомив, що Тимошенко закликає створити експертну раду трьох опозиційних фракцій, яка зможе прослідкувати належним чином за здійсненням голосування та прийняттям євроінтеграційних законів.

«Візьміть під контроль кожну кому і крапку. Закликаю не допустити змін до Конституції в редакції влади і в інтересах авторитаризму, закликаю відмінити антиконституційний закон про референдум. Це буде мати підтримку опозиційних сил і громадянського суспільства» – говорить у листі Юлія Тимошенко.

У листі колишня прем’єр-міністр вказувала на необхідність внесення змін до певних законів і закликала депутатів не допустити реформування закону про референдум та ін.

У «Батьківщині» сказали, що лист Тимошенко не будуть зачитувати сьогодні на відкритті сесії.

leocity.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.