Політика

Без’ядерну Україну поставили в приклад іншим державам

Україна вказує шлях глобальної спільноти в питанні відмови від ядерних випробувань, заявили в міжнародній комісії з ядерного роззброєння.

Приклад України заохочує світ до відмови від ядерних випробувань, заявив у Києві виконавчий секретар підготовчої комісії Організації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань Лассіна Зербо.

“Україна показала прекрасний приклад того, як можна і потрібно відмовитися від ядерного потенціалу на шляху до глобального роззброєння і миру… Нам потрібен голос України для переконання інших держав долучитися до договору”, – сказав він, передає Укрінформ.

За словами Зербо, серед країн, які підписали договір і “сказали своє тверде ні ядерних ” , в даний час є вісім держав  документ не ратифікували. “Ми працюємо над тим, щоб переконати ці держави про те, що приєднання до договору зробить позитивний внесок у питання національної, а також глобальної безпеки”, – додав він.

Зербо підкреслив, що Україна займає стратегічну позицію між західним і східним світом і показує позитивний приклад того, як треба рухатися на шляху відмови від ядерного озброєння до глобального світу і безпеки. “Україна вказує шлях глобальної спільноти” , – додав він.

Виконавчий секретар Організації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань Зербо перебуває з візитом в Україні 8-10 вересня на запрошення міністра закордонних справ.

news.liga.net

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.