Авторські статтіЗдоров'я

Живіт і жіноча енергія: що робити не варто

Для багатьох жінок живіт — закрита зона, його тянуть, ховають, уникають дотиків чоловіка до нього, тому що сучасна культура вселила жінці, що живіт повинен бути як у чоловіка з кубиками, плоский, накачаний, тоді це «красиво».

Часто зона живота нижче пупка заблокована, там багато всього накопичилося, і працюючи з енергією в цій зоні — стільки всього розкривається, через страхи, образи, проживання емоцій ми приходимо до тотального розслаблення і глибокого спокою!

Ми мало знаємо про цю важливу зону в тілі жінки і часто калічимо своє жіноче здоров’я із-за реклами і стереотипів. Давайте розбиратися по порядку про важливість цієї частини нашого тіла.

Живіт у перекладі з багатьох мов означає Життя, і справді — кожен з нас починав своє життя саме в животі своєї матері. Для жінки живіт — це не просто зона на тілі — це місце сили, джерело її благ і енергії, місце творення життя (тільки уявіть це).

Саме в животі (область нижче пупка, там де знаходиться матка і репродуктивні органи) жінка збирає енергію, основна її сила саме там. Енергетично жінка влаштована як посудина, її основна енергія йде від Землі й збирається в животі. Накопичившись там, ця енергія постачає все тіло жінки, роблячи її по-жіночому могутньою і шалено привабливою.

Якщо у животі енергії достатньо і вона тече правильно, то жінка:

 • жіночна, м’яка, гнучка;
 • сексуальна, приваблива; — легко зачинає і виношує дитину;
 • легко народжує (без травм і наступних розтяжок);
 • впевнена в своїй силі і спокійна;
 • сповнена життя, від неї прямо виходить енергія життя дарована матінкою — Землею;
 • вона отримує насолоду від близькості з людьми і від сексуальної близькості;
 • вона відчуває зв’язок зі стихіями і з природою, отримує від неї силу.

Але таких жінок одиниці, у 80% жінок присутній різною мірою паховий блок в тілі.

Живот и женская энергия: что делать не стоит

Нас з дитинства вчили втягувати живіт, тримати його напруженим, але що це дає:

 • Блокування енергії до вищих центрів;
 • Нездатність глибоко розслабитися;
 • Затиснуте поверхневе дихання, нездатність продихнути через все тіло;
 • Жіночі хвороби;
 • Важкі місячні і пмс;
 • Накопичення страхів і тривог;
 • Нездатність отримувати насолоду;
 • Неприйняття своєї природи;
 • Жорстокість, недалекоглядність, відсутність гнучкості;
 • Напружений живіт — навантажене життя;
 • Вироблення чоловічих якостей.

Блоки в області живота формуються з кількох причин

Головна з них — це стосунки з матір’ю. Спочатку ми були з’єднані з мамою саме через живіт, через пуповину. Від мами ми отримували всі емоції, всю інформацію про світ.

Якщо мамі було страшно всю вагітність, якщо вона не готова була до дитини — у дитини швидше всього буде неприйняття себе, нездатність насолоджуватися і радіти, тому що головна людина в його житті не дозвола йому цього.

Саме від мами народжуються багато страхів, комплексів і блоків, і багато жінок вже від народження сильно затиснуті. Але від мами ми також можемо отримати і вищу насолоду і тотальне прийняття себе. Вона-джерело життя і її живіт джерело благ.

Якщо моя вагітність була радісна, щаслива, я чекала дитину, раділа їй, якщо вона захищала її дитина народжується впевненою у собі, з прийняттям своєї природи і спочатку дуже розслабленим.

Тому, як не крути, мама та людина, з якого потрібно починати роботу над собою. Прийміть маму — прийміть свій живіт (життя і свою природу) — полюбіть себе!

Причому ідеально буде опрацювати саме внутрішньоутробне життя, включити спокійну музику, уявити собі в животі своєї мами, що ви пов’язані пуповиною, ви одне ціле, нерозривне, ви чуєте її серце і це найприємніша музика для вашої душі.

Потрібно уявляти, як мама радіє Вам, як чекає (навіть якщо реально це було не так). Медитуйте на пуповину, на глибокий зв’язок ваших тіл, ваших життів.

Прийміть, що ви одне. Дихайте в один такт, існуєте разом. Вона любити і захищає Вас. Вона живить Ваше життя. Мама…

Живот и женская энергия: что делать не стоит

Дихайте і відчувайте зв’язок. Можливо, Вам захочеться плакати, це добре, треба поплакати — то йдуть страхи і відроджується близькість.

Цю медитацію потрібно робити до тих пір, поки не прийде повне прийняття того, що Ви дитя своєї матері, що Ви її кров і плоть, її частина. Це не тільки поглибить відносини, але і принесе спокій і розслаблення.

Також часто паховий блок формується від травматичного сексуального досвіду, жінка затискається і більше не хоче підпускати до себе чоловіка, навіть деколи у шлюбі вона просто терпить і чекає, коли сексуальна близькість закінчиться.

Можна переписати сценарій. Спочатку потрібно виписати на папір травму, писати про неї до тих пір, поки будуть йти слова. А потім все спалити. І подумки візуалізувати інший образ тієї близькості, більш приємний, розслаблений.

Також добре з чоловіком провести наступну практику:

 • Жінка лягає і розслабляється, закриває очі, а чоловік просто гладити її по животу за годинниковою стрілкою. Погладжувати треба саме зону живота яка ближче до паху.

У тантричних сексуальних практиках жінку готують до близькості через масаж живота. Спочатку роблять дихальні практики, масаж тіла, масаж живота в області паху, а потім відбувається близькість в якій жінка здатна відчувати не тільки Божественне насолоду, але й глибокий оргазм.

Один майстер працював з фригідною жінкою, яка за 35 років життя жодного разу не відчувала оргазм і задоволення від близькості.

Він навчив її чоловіка робити масаж живота і через кілька сеансів такого масажу жінка вперше відчула не тільки глибокий надійний зв’язок зі своїм чоловіком, але і насолоду від близькості і оргазм.

Варто попередити, що в області живота скупчується величезна кількість емоцій, як хороших, так і негативних, і щоб дійти до приємних відчуттів, потрібно буде випустити все негативне що там накопичилося. Зазвичай при перших сеансах масажу живота виходять страхи через сльози, скорочення м’язів.

Страхи завжди тримають нас в напрузі, не дають нам розслабитися. Тому першим етапом Ви випустите свої страхи, попоплачите, а потім настане спокій, а за ним блаженство.

При масажі живота вивільняється багато затиснутої енергії і Ви можете відчути збудження. Це нормально.

Наступна причина виникнення скутості в животі — це сильні страхи і важкі емоційні стани: втрата близьких людей, конфліктні стосунки в сім’ї, серйозні розчарування в житті, довго стримувана лють, гнів, стреси, загроза життю.

Все це накопичується в животі. Їх можна прожити через практику листів, холотропне дихання, вайвейшн.

Жінці потрібно навчитися розслабляти живіт, приймати його таким, який він є!

Легке виношування і пологи

Багато жінок отримують травми при пологах саме із-за напруги в животі і стегнах. При пологах важливо розслабити живіт і всі внутрішні органи, щоб шляхи для дитини розкрилися максимально широко і щоб йому було легко проходити.

Якщо жінка до пологів качала прес, але не займалася розтяжкою — є великий ризик травм і розтяжок.

Правильне одяг

Коли живіт розслаблений — енергія вільно піднімається вгору, забезпечуючи все тіло жінки, маючи всі енергетичні центри.

Саме тому у багатьох традиціях жінки носили вільний одяг — в Україні сарафан, в Індії — сарі, в Азії широкі спідниця-штани та туніки. У такому одязі енергія не тільки легко надходить у тіло, а й посилюється за рахунок форми купола в стоп.

Глибоке дихання

Зараз більшість жінок дихають на самій поверхні легенів, дихання не глибоке і воно не постачає тіло киснем в повній мірі.

Якщо живіт жінки розслаблений, то вона може дихати животом крізь все тіло. Таке дихання заспокоює, умиротворяє, приводити в порядок думки, омолоджує, приводити в рух енергію в тілі, привносити в руху грацію, плавність, текучість.

Сексуальність і привабливість

М’який живіт — це дуже сексуально для чоловіків (згадайте картину Народження Венери), тому що жінка це символ м’якості, ніжності, податливості.

Сильним чоловікам подобаються м’які жінки, не тільки за характером, але і зовні. Адже зовнішнє відображає внутрішнє.

Якщо Ваш чоловік наполягає на тому, що б у Вас був накачаний живіт з кубиками, значить йому подобаються сильні по-чоловічому жінки, і що він хоче від Вас або лідируючої ролі і рівної відповідальності, або він дуже схильний до впливу реклами.

Не потрібно на це реагувати. Потрібно приймати себе і тоді Вас будуть приймати інші.

М’який живіт — це не значить бути повною, навіть худенька дівчинка може мати розслаблений м’м’який живіт, він виглядає дуже жіночно, з витонченими вигинами. Це красиво, сексуально, жіночно.

Більш розслабленим живіт можуть зробити східні танці живота, це гарне заняття для жінки, яка допоможе відчути себе більш привабливою, жіночною. Вони також допомагають зняти пахові блоки і затиски. Зауважте, це танець живота, а не гра м’язів 😉

Чого з животом робити не варто?

 • Несприятливо проколювати живіт. Це блокує енергію на нижніх центрах, залишає знеструмленими верхні чакрі;
 • Несприятливо носити одяг, що відкриває зону паху. У цій області дуже багато сексуальної енергії і якщо жінка демонструє її всім, то вона швидко виснажується.
 • Несприятливо носити підтягуючий одяг, він формує у тілі напругу і енергія рухається в тілі за чоловічим типом, формуючи чоловічі якості характеру.

Живіт — це символ життя, як Ви будете до нього ставитися, як будете його відчувати — таким і буде Ваше життя!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.