Авторські статтіСпорт

Ніколи не допускайте застою лімфатичних вузлів

Рухатися кров по артеріях змушує м’язовий судинний орган — серце, рух крові по артеріях і венах забезпечується — серцево-клапаннj. будовою, далі будовою судинної і артеріальної системи.

Лімфатичне русло не має подібного «приводу». Рух лімфи повільний і забезпечується за допомогою м язів. Головний м’яз для приводу в рух лімфи — діафрагма. Це свого роду «серце» лімфосистеми. При фізичних навантаженнях і глибокому диханні животом амплітуда руху діафрагми збільшується, і циркуляція лімфи посилюється, тобто її усувається застій.

При ожирінні і відсутності певних фізичних навантажень відбувається застій лімфи в будь-яких лімфовузлах. При цьому в міжклітинних просторах накопичуються продукти життєдіяльності клітин (фрагменти що розпалися, ліпідів, білків, шлаки тощо), які навіть поступово проростають волокнами сполучної тканини (медики називають цей процес фіброзом). І ці клітини починають просто гнити — виникають мляві онкологічні захворювання, гіпертонія, алергія та ін

Очищення лімфи відбувається через слину

Слинні залози відносяться до лімфосистеми, мають вихід у порожнину рота і разом зі слиною виносять відходи і забруднення з своєї системи в травний тракт для подальшого їх виведення з організму.

При стресах зазвичай пересихає в роті, слина не виділяється, відбувається застій у лімфосистемі. І людині дають випити води. А ось цього робити небажано. Краще простимулювати виділення слини смоктальними рухами губ, щоб дати вихід слині у роті, і робити ковтальні рухи.

А ще для посилення виділення слини можна використовувати жувальну гумку, через півгодини після їжі класти під язик сіль на кінчику ножа.

Слід відмовитися від шкідливої звички — відразу після їжі пити напої на третє і їсти фрукти на десерт. Не зберігайте в холодильнику вчорашню їжу, так як вона (особливо розігріта) багата токсинами, що з’ явилися від розмноження гнильних бактерій, і після вживання заповнює весь міжклітинний простір і лімфосистему в організмі людини.

Это важно! Никогда не допускайте застоя лимфы

Лімфатична система — це система, яку навіть лікарі погано знають. Вони її ніколи серйозно не вивчали. Лімфатична система працює в одному напрямку. Вся лімфа відтікає знизу вгору. Набряки на ногах, руках, очах, на попереку, суглобах — це все лімфа.

В організм потрапляє бактерія, вірус або грибок. Що робить лімфа? Поблизу потрапляння розташований великий лімфатичний вузол, наприклад, статеві шляхи. Лімфовузли блокують проходження інфекції далі. Якщо б з організму пройшла гонорея і потрапила в головний мозок, то люди помирали б одразу.

З лімфовузлів виходять лімфоцити, і вони патрулюють всю слизову, сечівник, піхву. Якщо вони там щось знаходять, то з’їдають і відносять знову в лімфовузли. У лімфовузлах це все лізируєтся, активується і викидається.

Першим шляхом викиду лімфи в організмі є піхва і уретра. Все, що пов’язано з белями у жінок, виділеннями у чоловіків, говорить про те, що в організмі хтось живе, а лімфа цього когось з’їдає, ціною свого власного життя і видаляє.

Другий шлях евакуації знаходиться в кишечнику, в якому розташовані десятки тисяч дрібних лімфатичних вузлів.

Через піт і пахвові впадини виходить до 50% отрут

Зараз люди користуються дезодорантами, від яких людина не потіє 24 години. Не потіють під пахвами, зате пітніють долоні. Ще роблять косметичні операції, коли перерізають лімфатичні протоки. Лоб не повинен потіти. Якщо пахви забиті, то потіє вся поверхня тіла. Це говорить про другий ступень ураження і забруднення лімфи. Особа винна буті відносно жінці, а з-під мишок повинно текти, тому що там знаходиться найпотужніший потовий колектор. На обличчі потових залоз не дуже багато.

Аденоїди — це лімфатичні вузли. Всі, хто дихають через рот, мають аденоїди — збільшені лімфатичні вузли носа.

Слинні залози — найпотужніший дезінтоксикаційний орган. Через слину відходить до півлітра токсичної мокротиння. Якщо у дитини тече слина на подушку, то це свідчить про серйозні проблеми лімфатичної системи. Якщо людина або дитина уві сні потіють, то це говорить про те, що у нього гострики, лямблії або ще щось. Діти не повинні потіти навіть за температури навколишнього середовища 30С. У них погано розвинена потова система. Якщо у маленької дитини вночі мокра голова, значить вона хворий. У дитини все повинно йти через нирки, кишечник.

Гортань. Хронічний ларингіт або фарингіт — це лімфовузли глотки і гортані. При даному діагнозі у людини хронічна інфекція хронічного грибка або хронічного стрептокока. Вони є кандидатами на хронічне ураження лімфатичної системи.

Мигдалини — це самий потужний плацдарм для різних бактерій. Стрептокок завжди йде через мигдалини. Це ангіни, ревматизм. Стафілокок не піде через мигдалини. Він йде через ніс.

Гайморит — це ураження лімфатичної системи, а не дихальної. На носі нічого немає, там тільки норки для повітря і мембрани товщиною 1 мікрон. Все інше там — гній. Звідки береться гній? З живота, лімфи, крові, з міжклітинних просторів, а виходить через ніс.

У стафілокока такий шлях. Грибок через ніс ніколи не піде. Грибок виділяється через найближчі органи. Якщо це ножний, то він там і буде виділятися. Трісне шкіра. Ніколи лімфатична система не потягне грибок в ніс, тому що вона його не дотягне. Вона переб’є всі лімфатичні колектори.

Лімфатична система відкриє шкіру і викине лімфатичну рідину прямо між пальців. Лімфатичні вузли кісток ніколи не пропустять грибок. Якщо грибком уражено все тіло, то починаються грибкові бронхіти. Підключаються глибокі лімфатичні вузли бронхів, і у людини може початися бронхіальна астма (мова йде не про психосоматику, коли хворобою людина приваблює до себе увагу).

Запалення суглобів — це ураження лімфатичної системи. Всі думають, що набряки на ногах серцеві, ниркові. Набряки можуть бути тільки лімфатичні. Серце виснажене і не може перекачати вверх. Але в ногах затримується не кров, а лімфа.

Слоновість — це поразка лімфи, коли закупорені пахові лімфовузли, і рідина не піднімається. Набряклість рук — це закупорка пахвових лімфовузлів. Набряклість очей — це закупорка підщелепних і особових лімфовузлів. Це побічно свідчить про закупорку нирок. Якщо нирки виділяють менше рідини, ніж потрібно, то її більше в організмі.

ОТЖЕ: Для функціонування лімфосістеми мало просто «випити пігулку» – для людей, ведучих малорухливий спосіб життя, як мінімум, потрібно робити дихальну гімнастику, «дихати животом», робити хоча б мінімальну зарядку, намагатися більше гуляти. Це дозволяє частково ліквідувати застій лімфи. А ще ухвалення скипидарних ванн і обливання, або контрастний душ, плюс парилка – ось друзі нашої лімфатичної системи.

З лекції Ольги Бутакової

Самолікування може бути небезпечним для життя, за консультацією з приводу застосування будь-яких лікарських препаратів звертайтеся до лікаря!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.