Українське військо

Житомирський бронетанковий завод замовив партію гусениць для БМП в українського виробника

Фото: Олег Катков

Вітчизняний виробник гусеничних стрічок для легкої бронетехніки НВП «Актив Спец Пром» перемогло у тендері Житомирського бронетанкового заводу на постачання гусениць для БМП

Житомирський завод хоче придбати 36 комплектів гусеничних стрічок 675-35-сб9 (675-35-сб123 – 2 шт.) з комплектом ЗІП, або АСПП 675-35-сб9 (виробляються НВП «Актив Спец Пром») за 16 030 800 грн. Відповідний тендер за процедурою спрощених торгів оголошено 9 липня, проте згодом скасовано через недоліки у документації та 14 липня оголошено повторно.

Гусениці мають бути поставлені трьома партіями: 10 комплектів – до 16 серпня, ще 10 комплектів – до 16 вересня та решту 16 – до 16 жовтня.

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Актив Спец Пром» могло перемогти у всіх трьох лотах тендеру ЖБТЗ, що відбувся 27 липня, про що свідчать протоколи розкриття. Проте підприємство відмовилось від постачання продукції за першим лотом (при цьому воно було єдиним учасником за цим лотом), можна припустити, що справа у малому терміні поставки (до 16 серпня)

За двома іншими лотами замовник оприлюднив повідомлення про намір укласти договір. У цих лотах також брало участь ТОВ «Виробниче об’єднання «Ковельсільмаш», яке програло через більшу цінову пропозицію.

Загальна вартість угоди очікувалась близько 16 млн грн. Проте з урахування відмови від першого лоту, вона складе 11 513 799 грн за 26 комплектів гусеничних стрічок.

ТОВ «НВП «Актив Спец Пром» спеціалізується на ремонті спеціалізованої військової техніки. Компанія має власні виробничі потужності, унікальне високотехнологічне обладнання для виробництва гусеничних стрічок, висококваліфікований технічний персонал для якісного ремонту військового обладнання та техніки і власні виїзні бригади для виконання робіт.

Протягом 2015-2020 років підприємством було відремонтовано понад 350 одиниць військової техніки та обладнання.

Фото: Flickr

Основні напрями діяльності ТОВ «НВП «Актив Спец Пром»:

    виробництво гусеничних стрічок БМП-2 (БМП-1) та машин на їх базі;виробництво гусеничних стрічок МТЛБ (МТ-ЛБу);відновлення працездатності БМП-1, БМП-2 та техніки на базі шасі БМП, в місцях розташування виїзними бригадами підприємства.

Також підприємство пропонує послуги та комплектуючі, що можуть бути використані для відновлення бронетанкової техніки та озброєння (силового блоку, ходової частини, систем керування вогнем, електрообладнання та оптичних приладів) виїзними бригадами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.