Здоров'я

Центри вакцинації населення мають бути більш доступними для волинян – Ірина Садов’як

Центри вакцинації населення мають бути організовані не лише на базі закладів охорони здоров’я. Так вони стануть більш доступними для мешканців Волинської області. Про це зазначила перша заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як під час моніторингового візиту в область.

“Попри те, що в області працює близько 90-95% від необхідної кількості пунктів щеплення в робочі дні і 20% у вихідні, середні показники щеплень на один пункту дуже низькі. Відтак ми просимо сімейних лікарів активно включатися у вакцинальну кампанію і заохочувати своїх пацієнтів щеплюватися від COVID-19”, – сказала Ірина Садов’як.

За результатами моніторингового візиту керівництво ОДА працюватиме над покращенням спілкування сімейних лікарів, більш детальним плануванням роботи над переміщенням і використанням залишків вакцин та повноцінним розгортанням усіх платформ вакцинації та забезпечити їх продуктивну роботу.

“Ми провели низку масштабних зустрічей з головами об’єднаних територіальних громад, керівниками центрів медико-санітарної допомоги, ковідних лікарень і визначили вузькі місця, що стримують нормальні темпи вакцинації. Я впевнена, що колеги зможуть оптимізувати роботу, наздогнати планові показники та захистити волинян від наступної хвилі коронавірусу”, – відзначила Ірина Садов’як.

Під час поїздки заступниця міністра також оглянула хід робіт у Волинській обласній клінічній лікарні та Медичному об’єднанні Луцької міської територіальної громади, які оновлюються в межах президентської програми “Велике будівництво”. Також завітала до Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства, де запланована реконструкція за цією ж програмою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України