Авторські статтіНовини

Жінок більше приваблюють “невільні” чоловіки

В ході експерименту дослідники з’ясували, що жінки з великим інтересом дивляться на чоловіків, які вже мають другу половинку.

Як повідомляє The Daily Mail, вчені з Техаського християнського університету вирішили провести дослідження, в результаті якого ратифікували такий факт: чоловіки, які перебувають у відносинах більше приваблюють інших жінок. Експеримент був розділений на дві частини і побудований таким чином: у першій половині непов’язаних між собою 148 студенткам давали подивитися фото чоловіків на якому вони, або разом з їх жінкою, або з членом сім’ї, або одні, або ж з колишньою дівчиною. Другій частині жіночої статі, яка складалася з 97 опитаних показали два варіанти фотографії чоловіків, де на першій вони зі своєю коханою, а на другій кожен окремо.
У підсумку всі 245 дівчат зізналися, що їм по душі фотографії, де зображений чоловік із своєю жінкою, і крім того ті що беруть участь в опитуванні відразу ж наділили таких чоловіків розвиненим почуттям гумору, дбайливістю і щирістю. Психоаналітики пояснюють такі результати поширеним в природі копіюванням вибору партнера, що характерно для самок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.