Жінок більше приваблюють “невільні” чоловіки

В ході експерименту дослідники з’ясували, що жінки з великим інтересом дивляться на чоловіків, які вже мають другу половинку.

Як повідомляє The Daily Mail, вчені з Техаського християнського університету вирішили провести дослідження, в результаті якого ратифікували такий факт: чоловіки, які перебувають у відносинах більше приваблюють інших жінок. Експеримент був розділений на дві частини і побудований таким чином: у першій половині непов’язаних між собою 148 студенткам давали подивитися фото чоловіків на якому вони, або разом з їх жінкою, або з членом сім’ї, або одні, або ж з колишньою дівчиною. Другій частині жіночої статі, яка складалася з 97 опитаних показали два варіанти фотографії чоловіків, де на першій вони зі своєю коханою, а на другій кожен окремо.
У підсумку всі 245 дівчат зізналися, що їм по душі фотографії, де зображений чоловік із своєю жінкою, і крім того ті що беруть участь в опитуванні відразу ж наділили таких чоловіків розвиненим почуттям гумору, дбайливістю і щирістю. Психоаналітики пояснюють такі результати поширеним в природі копіюванням вибору партнера, що характерно для самок.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh