Американські вчені відкрили новий спосіб знищення ракових клітин

Вчені з університету Сан-Антоніо (штат Техас) розробили інноваційний спосіб знищення ракових клітин з допомогою ультрафіолетового випромінювання.

Новий метод зможе допомогти в лікуванні хворих на рак, які мають важкодоступні, або неоперабельні злоякісні пухлини, особливо маленькі діти. Цей спосіб розроблений Метью Гдовином, доцентом кафедри біології.
Терапія включає у собі ін’єкцію розчину нітробензальдегіда, що вводиться безпосередньо в пухлину, щоб дозволити йому поширитися в тканинах. Наступним кроком буде направлення туди випромінювання. Це призводить до того, що клітини дуже окислюються, а потім помирають. Всього за дві години, до 95 % ракових клітин можуть бути ліквідовані.
Для дослідження Метью Гдовин використовував випромінювання для боротьби з одним з найбільш анресивних видів раку потрійному негативного раку молочної залози. Цей тип онкології також найважче піддається лікуванню, а для багатьох людей терапія стає просто неможливою. Під час досвіду на лабораторних мишах можливість запобігти розвитку злоякісної пухлини і коефіцієнт виживання збільшилися майже вдвічі.
Порівняно з хіміотерапією, новий спосіб застосовується тільки для пухлин, що дозволяють більш точно впливати на себе, а хіміотерапія руйнує всі клітини організму. Це часто призводить до втрати волосся і робить багатьох пацієнтів ослабленими.
Учений сподівається, що таке неінвазивне лікування раку допоможе лікарям позбутися від складних пухлин, включаючи ті, що знаходяться в хребті, стовбурових клітинах мозку і аорти. Новий метод може також запобігти мутації в організмі у хворих на рак молодих людей, що пов’язано з опроміненням. Крім того, променева терапія менш болюча процедура, ніж хіміотерапія.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh