Авторські статті

“Євромайдан” радикалізувався і готовий стояти до перемоги

Ще у грудні 45% майданівців підтримували переговори зі владою, наразі ж таких залишилось лише 27%. Натомість кількість активістів, готових до несанкціонованих мітингів і демонстрацій, збільшилась з 28% до 45%, до захоплення будівель – до 41% (було 19%), до створення незалежних збройних формувань – до 50% (було 31%).

На Майдані абсолютна перевага чоловічого населення (88%), їхній середній вік 37 років, 43% мають вищу освіту. Зросла кількість кваліфікованих спеціалістів, підприємців і робітників, натомість поменшало студентів і пенсіонерів.

Понад 83% – це люди, які прибули на Майдан самостійно. Поменшало тих, хто на Майдані представляє політичну партію: з 12% до усього 3%.

Абсолютна більшість учасників Майдану (86%) мають намір перебувати на Майдані «стільки, скільки буде треба».

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України