Авторські статті

Чи болить у такої людини душа за Україну? – розповідь учасника Майдану

Я був учасником майдану, розпочинаючи із 20 грудня 2013року. Я був у Києві, Одесі, Черкассах, отримав травму захищаючи інтереси нації та приїхав у рідне місто Вінниця. Будучи травмованим, на реабілітаційному періоді, все одно, прийшов до вінницької ода, яка була захвачена народом Вінничини, підтримувати цих людей. 

Через подання заяви секретарю народної ради, яка була створена у м Вінниці, очолив місце відповідального за зв’язки із громадськістю народної ради. І що я побачив. Народна рада- не є народною радою, це депутатська рада, опозиційна, будь яка, але тільки не народна рада!!! Особливий цинізм деяких опозиційних депутатів, які представляють народну раду, полягає у тому що, вони навіть не бачать простий народ, не чують його, в сесійній залі, при великій кількості людей, можуть надати не правдиву інформацію відносно одного чи декількох представників народної ради з народу, себ то тітушки чи представники криміналітету, а потім, в колуарах вибачатись, не перед людьми, а Тет-а-тет.

Це тільки за те, що проста людина, вирішила не погодитись із депутатом опозиції! За що ми боримся, за опозицію, за владу?, ні, ми боримось за демократію, свободу слова, краще майбутнє!!! Чи бачу я краще майбутнє, з представниками опозиції Вінниці- ні, абсолютно ні, ще питання, з ким гірше. Те, що є сьогодні у народній раді вінницької області- це диктатура!!!

Я заявляю про це, відповідально. Мені пишуть люди та дзвонять, висловлюють претензії відносно того, що це за співголови народної ради, хто назначав їх як співголів??? Так, народ голосував на Віче за народну раду, за представників, але не призначав як співголів!!! Це лідери опозиції у вінницький області, вони очолили ці місця, через само оголошення без голосування народної ради, не надали можливості бути представниками народу, у переговорних процесах із владою, відганяли від обговорення тих чи інших документів простих людей, які є членами народної ради.

Захват ода, народна рада, перетворилися в фарс. Між іншим, потрібно усвідомлювати, що ода взяв народ, маса людей, тисячі, а не опозиція! Неповага, зневага не тільки до учасників народної ради, а й до діячів культури, творчості. От наприклад, щоб далеко не ходити, вчора до нас із Луганську приїжджав барт, співав пісні, українські, патріотичні, розповідав, як живеться по всій Украіні, люди тричі вставали під його пісні…що таке пісня українська- це душа України.

Яким потрібно бути циніком, щоб після 3-х хвилин, просто вийти із залу та не повернутись? Чи болить у такої людини душа за Україну- ні!!! Я відповідально заявляю, разом із колегами, що ми бачимо, що просто зараз, швиденько, зливається у Вінниці народна рада. Те, за що боролись люди, а деякі мають проблеми із законом. Керуючись всім вище викладеним, прошу підтримати мою пропозицію, представників народної ради у наступному:

За кулуарні вирішення питань пов’язані зі стратегією НР

За неможливість доступу до обговорення тих чи інших документів всіма учасниками НР

За неодноразові порушення дисципліни та регламенту сесій НР

За призначення та ухвалу, без обговорення із учасниками НР, представників переговорного процесу із владою.

За зневагу, до більшості із НР

За грубе порушення, на переговорному процесі, 30.01.2014року, де було запропоновано, губернатору вінницької області Мовчану І.М., від представників НР, договір із пунктами вимог, які не відповідали реальним вимогам, згідно з сесією,30.01.2014року, на якій була затверджена єдина редакція вимог до Губернатора Вінницької області Мовчани І.М., за допомогою голосування.

Ліквідувати поняття співголови, у Народній раді!
Проголосувати у частині вираження недовіри: Людмилі Щербаківській, Олексію Фурману, Сергію Свитко
Проголосувати у частині за Виключення із народної ради, на підставі недовіри більшості представників народної ради: Людмилу Щербаківську, Олексія Фурмана, Мергія Свитко

P.S.: 5.02.2014 Щербаківська Людмила відмінила вступ до народної ради всіх бажаючих!!! Виключно із громадських організацій чи депутати. Це- НАРОДНА РАДА;))
До народної ради входило, 40 учасників народної ради, 5.02.2014 було заявлено лише 16….де інші???….раніше і я там був, тепер немає….та я маю сюрприз для Щербаківськоі та її “колег”!
Відповідальний за зв’язки із громадськістю “Народна Рада Вінницької області”:
07.02.2013. Кухар Вадим

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України