Новини з Австрії

В Австрії погоджено більш жорстокі карантинні заходи для трьох земель

Міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер погодив нові жорсткі заходи для трьох земель Австрії. Це стосується Відня, Нижньої Австрії і Бургенланда. Деякі з них мають вступити в силу вже в суботу. Офіційно деталі будуть оприлюднені о 18 годині

Після більш шести годин марафонських сесій керівники трьох федеральних земель домовилися про пакет жорстких заходів.

1 Комендантська година

Уряд домовився з землями ввести там строгий комендантську годину на весь день (як у випадку з жорстким локлауном) з наступної суботи (27 березня). Застосовуються тільки звичайні винятку. Тому святкування Пасхи відміняється!

2 Великодні свята

Торгівля закрита з Чистого четверга (1 квітня) до вівторка 6 квітня. Працюють тільки продуктові магазини для повсякденних покупок, аптеки і тютюнові крамниці.

3 Школи

Великодні канікули будуть продовжені на один тиждень – до 11 квітня. Після цього школи залишаться на дистанційному навчанні ще на тиждень. Учні та викладачі повинні мати можливість повернутися в клас тільки з тестом ПЛР.

4 Обов’язкова маска FFP2

Вимога маски FFP2 в закритих приміщеннях, якщо в кімнаті знаходиться більше однієї людини. Мета полягає в тому, щоб взяти під контроль процес зараження в офісах і на робочих місцях, де соціальна дистанція в даний час є проблемою.

5 Тести на підприємствах

Обов’язково один раз в тиждень, якщо співробітники не працюють з дому.

6 Строгий прикордонний режим.

Термін дії тесту для прибуваючих пасажирів буде значно скорочений. Тут особливу увагу слід звернути на ті країни, в яких 7-денна захворюваність вище, ніж в Австрії. Посилюється контроль на східному кордоні (Словаччина, Угорщина).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України