В Австрії погоджено більш жорстокі карантинні заходи для трьох земель

Міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер погодив нові жорсткі заходи для трьох земель Австрії. Це стосується Відня, Нижньої Австрії і Бургенланда. Деякі з них мають вступити в силу вже в суботу. Офіційно деталі будуть оприлюднені о 18 годині

Після більш шести годин марафонських сесій керівники трьох федеральних земель домовилися про пакет жорстких заходів.

1 Комендантська година

Уряд домовився з землями ввести там строгий комендантську годину на весь день (як у випадку з жорстким локлауном) з наступної суботи (27 березня). Застосовуються тільки звичайні винятку. Тому святкування Пасхи відміняється!

2 Великодні свята

Торгівля закрита з Чистого четверга (1 квітня) до вівторка 6 квітня. Працюють тільки продуктові магазини для повсякденних покупок, аптеки і тютюнові крамниці.

3 Школи

Великодні канікули будуть продовжені на один тиждень – до 11 квітня. Після цього школи залишаться на дистанційному навчанні ще на тиждень. Учні та викладачі повинні мати можливість повернутися в клас тільки з тестом ПЛР.

4 Обов’язкова маска FFP2

Вимога маски FFP2 в закритих приміщеннях, якщо в кімнаті знаходиться більше однієї людини. Мета полягає в тому, щоб взяти під контроль процес зараження в офісах і на робочих місцях, де соціальна дистанція в даний час є проблемою.

5 Тести на підприємствах

Обов’язково один раз в тиждень, якщо співробітники не працюють з дому.

6 Строгий прикордонний режим.

Термін дії тесту для прибуваючих пасажирів буде значно скорочений. Тут особливу увагу слід звернути на ті країни, в яких 7-денна захворюваність вище, ніж в Австрії. Посилюється контроль на східному кордоні (Словаччина, Угорщина).

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh