Авторські статті

ЄС та США повинні не лише застосовувати санкції проти представників путінського режиму, а й ізолювати Росію економічно

Щоби запобігти агресивній поведінці Кремля, Європейський Союз і США повинні застосовувати санкції не лише до деяких представників путінського режиму, а й ізолювати Росію економічно. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко під час виступу на Брюссельському форумі.

“Останні події в Україні засвідчили, що російські лідери готові застосувати силу. Тому ЄС і США разом повинні бути готові жорстко реагувати, – зазначив Віталій Кличко. – Потрібні такі санкції демократичного світу, які були б дійсно болючими для Путіна. Тому вони повинні стосуватися не тільки деяких представників путінського режиму.- Тиск має ізолювати Росію економічно”, – підкреслив лідер “УДАРу”.

Він відзначив, що вторгнення Росії в Україну та окупація Криму знищили систему європейської безпеки, а Путін порушив усі норми міжнародного права. “Він розуміє небезпеку успіху української демократичної революції для його правління. Це ставить хрест на його надіях відновити Російську імперію”, – зазначив Кличко.

Політик зауважив, що підписання політичної частини Угоди про асоціацію сьогодні у Брюсселі є спільною перемогою демократичних, проєвропейських сил України.

“Україна і сусідні країни потребують допомоги на їх шляху до зрілої демократії та економічного процвітання. Європейський Союз може це зробити. Це в інтересах ЄС, щоб бачити Європу стабільною і мирною. Отже, Євросоюз зацікавлений допомогти східним партнерам у зміцненні їх державних структур, реорганізації соціального життя та економіки”, – наголосив Віталій Кличко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України