ЄС та США повинні не лише застосовувати санкції проти представників путінського режиму, а й ізолювати Росію економічно

Щоби запобігти агресивній поведінці Кремля, Європейський Союз і США повинні застосовувати санкції не лише до деяких представників путінського режиму, а й ізолювати Росію економічно. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко під час виступу на Брюссельському форумі.

“Останні події в Україні засвідчили, що російські лідери готові застосувати силу. Тому ЄС і США разом повинні бути готові жорстко реагувати, – зазначив Віталій Кличко. – Потрібні такі санкції демократичного світу, які були б дійсно болючими для Путіна. Тому вони повинні стосуватися не тільки деяких представників путінського режиму.- Тиск має ізолювати Росію економічно”, – підкреслив лідер “УДАРу”.

Він відзначив, що вторгнення Росії в Україну та окупація Криму знищили систему європейської безпеки, а Путін порушив усі норми міжнародного права. “Він розуміє небезпеку успіху української демократичної революції для його правління. Це ставить хрест на його надіях відновити Російську імперію”, – зазначив Кличко.

Політик зауважив, що підписання політичної частини Угоди про асоціацію сьогодні у Брюсселі є спільною перемогою демократичних, проєвропейських сил України.

“Україна і сусідні країни потребують допомоги на їх шляху до зрілої демократії та економічного процвітання. Європейський Союз може це зробити. Це в інтересах ЄС, щоб бачити Європу стабільною і мирною. Отже, Євросоюз зацікавлений допомогти східним партнерам у зміцненні їх державних структур, реорганізації соціального життя та економіки”, – наголосив Віталій Кличко.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh