Авторські статті

Батьківщина-мати не має права кидати своїх синів напризволяще! – заява Правого сектору

Співвітчизники!

До нас у «Правий сектор» зателефонували українські військові, про яких вочевидь забули в Міноборони. Так, саме забули. Це військовослужбовці гірсько-піхотного батальйону 36 окремої бригади берегової оборони ВМС Збройних Сил України та 25 парашутно-десантна бригада 6-го армійського корпусу Збройних Сил України. Військову частину в кримському смт Перевальне, де знаходяться наші хлопці, сьогодні оточила приблизно тисяча окупантів зі зброєю та транспортними засобами; можливий штурм. Наші військовослужбовці не хочуть складати зброю, але довго триматися не зможуть – харчів та питної води у них залишилося тільки на два дні.

Та верховне головнокомандування, мабуть, забуло про них. Як інакше можна розцінити той факт, що наші військові, заблоковані на тимчасово окупованій території, не отримують наказів та директив про подальші дії, не знають, що робити в цих обставинах. Хлопці повідомили нам – в разі необхідності вони готові прийняти бій: загинути, але не втратити честі українського військового.

Незрозуміло, чому увагу військового керівництва до цього випадку привертають не профільні організації, а громадський рух. Втім, «Правий сектор» вже неодноразово рятував суспільство в гострі соціальні моменти, як це було на Майдані.

Політрада «Правого сектора» вимагає від керівництва Міністерства оборони України негайно розробити план звільнення українських військовослужбовців з ворожої блокади. Саме керівники Міноборони несуть відповідальність за життя та безпеку наших хлопців. Вони терміново потребують розпоряджень щодо своїх подальших дій. Вимагаємо МЗС, СБУ та РНБО взяти на контроль ситуацію, що склалася в Перевальному. Батьківщина не має права кидати своїх синів напризволяще!

Політрада «Правого сектора»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.