ЄНП вимагає звільнення затриманих мітингувальників та вирішення справи Юлії Тимошенко

Європейська народна партія вимагає звільнення затриманих владою протестувальників Євромайдану та вирішення питання політично-мотивованого переслідування, в першу чергу справи Юлії Тимошенко.

Про це сьогодні під час прес-конференції у Києві заявили Віце-президент ЄНП Яцек Саріуш-Вольські, Голова Комітету Європарламенту у закордонних справах Елмар Брок, колишній Президент Європарламенту Єжи Бузек та речник з міжнародних питань групи ЄНП в Європарламенті Хосе Ігнасіо Салафранка.

“Ми вимагаємо звільнення затриманих протестувальників Євромайдану та припинення політично-вмотивованого переслідування, в першу чергу вирішення справи Юлії Тимошенко”, – наголосив Елмар Брок.

У свою чергу Яцек Саріуш-Вольські заявив: “Ми засуджуємо застосування сили проти мітингувальників і вимагаємо звільнення усіх затриманих. Має бути проведене об’єктивне розслідування з цього приводу”.

Представники ЄНП, які відвідали у лікарні постраждалих від дій “Беркута” і планують виступити на Євромайдані у Києві, підкреслили, що вони приїхали до нашої країни, щоб висловити свою солідарність з українським народом та підтримати його європейські прагнення.

“Ми солідарні з українським народом у його боротьбі за демократію, свободу та європейський вибір. Серце Європи зараз б’ється у Києві”,- сказав Єжи Бузек.

Європейська делегація закликала до мирного вирішення протистояння в Україні, заявивши, що вибір українського народу на користь ЄС повинен бути реалізований.

“Ситуація, коли вибір більшості українців, мільйонів, просто відміняють, є неприйнятною. Ми виступаємо за пошук мирного розв’язання протистояння в Україні і підтримуємо вимогу українців про проведення позачергових виборів. Нова влада підпише Угоду про асоціацію, а ми забезпечимо її найшвидшу імплементацію”,- заявив Яцек Саріуш-Вольські.

“У демократичній країні люди повинні вирішувати щодо свого майбутнього, а влада має їх слухати. Двері Європи залишаються відкритими для українців”,- сказав Елмар Брок.

Крім того, під час прес-конференції було повідомлено, що наступного тижня Європейський парламент розгляне резолюцію, яку запропонували представники ЄНП, щодо ситуації в Україні.

Comments

0 comments

One comment

  1. Валерий Кузнецов

    Всякая циничная европейская мразь ещё смеет нам диктовать.Киев -это малость по сравнению со всей Украиной,тем более здесь половина бендеровцев.А кто спрашивал у всего народа,чего он хочет.То,что сейчас делают циничные европейские чиновники направлено на развал Украины,т.к.львиная часть Украины пошлёт вас очень далеко.А им(особенно Германии) вся Украина и не нужна.Им нужна Западная Украина,Буковина и Бессарабия.Нынешняя оппозиция-предатели Украины.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh