Авторські статті

Єдиний шлях, як Україна може рухатися вперед – це підписати Угоду з ЄС

“Єдиний шлях, як Україна може рухатися вперед – це підписати Угоду з ЄС, реалізувати реальні реформи, залучити інвесторів, побороти корупцію і стати частиною великого європейського світу”, – заявив голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк у прямому включенні на британському каналі CNBC в п’ятницю, 10 січня.


Він наголосив, що основна перепона на шляху до інвестицій в Україну – це корупція, корумпований уряд.

За його словами, треба розрізняти Україну і українську владу: “Україна прагне приєднатися до ЄС. А українська влада і чинний президент прагнуть отримати другий термін повноважень. І в цьому причина його непрозорих домовленостей із Росією”.

Арсеній Яценюк наголосив, що Україні складно перебувати між двома потужними союзами – ЄС і Митним союзом, який є чимось на кшталт СРСР: “Росія – це міцний і досить впливовий світовий гравець”: “І гра Росії абсолютно зрозуміла – вона радше геополітична, ніж економічна. Росія надала Україні короткостроковий кредит, який є більше тимчасовою допомогою, а не реальною фінансовою підтримкою для реальних реформ”.

“Єдине місце, де є безплатний сир – це мишоловка. І Росія дала цей безплатний сир. Тому абсолютно зрозуміло, що є певні таємні домовленості між українським і російським президентами, на відміну від МВФ, який надає кредити на прозорій основі”, – додав Арсеній Яценюк.

Арсеній Яценюк зазначив, що більшість українців підтримують євроінтеграцію: “Останні опитування показують, що понад 60% українців хочуть, аби українська влада підписала Угоду про асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі”.

За його словами, Майдан “показав усьому світу, що в Україні є проукраїнська опозиція і проукраїнські рухи, які є мирними, без насилля, окрім як із боку спецпризначенців, які кілька разів застосовували силу до нашого мирного руху”.

“Отже, це проєвропейський і антивладний мирний рух”, – підкреслив він.

“Тому ми маємо підписати Угоду з ЄС. Це найкращий рецепт, як провести реальні реформи в Україні”, – наголосив Арсеній Яценюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.