Авторські статті

Єдність – це те, що допоможе українцям перемогти режим

22 січня ми будемо відзначати важливу дату – день Соборности України. Саме з цієї нагоди тут, на Майдані Незалежності о 18:00 з нагоди Дня Соборности ми проведемо віче, після якого пройдемо ходом центральними вулицями Києва. Найважливіше зараз – єдність. Це саме те, чого найбільше боїться банда. Поняття соборности, єдности, яке споконвіку єднало Україну, допоможе нам із вами перемогти режим. Про це 21 січня 2014 року, виступаючи увечері на Мацдані, заявив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

“Сьогодні вночі ці негідники вирішили використати новітні методи проти українців – вони запустили цілі орди “тітушків”, які шниряли по всьому Києву, як мародери. “Тітушки” збираються групами по 20-30 осіб. Учора їх вираховували – було 200 людей у ботсаду, також групи “тітішків” біля Золотих Воріт та в инших місцях. Багато їх затримали представники Автомайдану. Групу “тітушків” затримали активістів “Свободи”. Ми перконалися в тому, що ця банда вирішила компрометувати нашу боротьбу через загони переодягнених “тітушків”, які нібито мали показувати киянам, що вони вийшли з Майдану. Суть їхньої провокації полягала в тому, що вони зупиняли автівки на світлофорах і трощили їх, били вітрини.На ранок у киян мало скластися враження, що все це робилося з Майдану. Завдання влади – таким чином компрометувати революціонерів гідности. Але їхня провокація провалився.

Масу “тітушків” було затримано. Коли дивилися в їхні паспорти – прописка в них була, звісно, не київська. Одразу було видно, що вони не кияни, адже вони не орієнтуються в столиці.

Це була абсолютно очевидна провокація. Їх цілу ніч тримали, допитували, журнаілсти мали змогу відзняти їхні обличчя. Ці хлопці за 220 грн. отримали команду “гуляйте, як хочете”. Їм видали молотки, навіть деяке кухонне приладдя для того, аби нищити майно киян та налаштувати жителів столиці проти нашої боротьби. Але Київ сьогодні активно підтримує боротьбу проти режиму Януковича. Проте є відомості, що цим бандитам знову будуть підвозити каміння, молотки. Тож очікуйте, що полювання на цих негідників продовжуватиметься – їх треба нейтралізовувати.

Свободівці, які таборуються в будівлі Київради, щойно затримали біля барикади одного з керівників “тітшків”. У нього був блокнот, у якому записано прізвища, інформація про “тітшків, звідки приїжджають, де дислокуються і що планують. Так само там було написано інформацію про мітинги і акції протесту, які проводить українські патріоти, революціонери гідности. Відповідно, ми маємо все це оприлюднювати, аби люди знали, що вони намагатимуться робити. Маємо затримувати їх і не давати їм нищити майно киян та компрометувати Майдан.

Надходить інформація з різних джерел про можливий штурм Майдану. Ці відомості можуть бути неправдивими, але треба бути готовими. Адже після того, як Янукович ініціює переговори, насправді не має жодного наміру вести діалог з українською громадою. Ця влада далі і далі продовжує “діалог” з українцями виключно мовою сили, кийків, гумових куль, гранат, коктейлів Молотова. Протестувальнки виявили, що міліція застосовує кулі, на які немає ліцензії на продаж в Україні. Тобто представники державних структур грубо порушують законодавство України.

Сьогодні активісти пікетували Генпрокуратуру. ГПУ – це той орган, який зобов’язаний контролювати за дотриманням законодавства, зокрема в середовищі силових структур. А міліцція нині порушує законодавство. Ми пішли на зустріч із Генпрокурором. А тисяча людей стояла поруч із будівлею ГПУ, вимагаючи від цієї структури служіння громаді, а не режиму Януковича. Ми чітко перед Пшонкою поставили питання: скільки людей заарештовано і на яких підставах, на яких підставах силовики дозволяють собі репресії та розправи над журналістами, коли буде виконуватися закон про декриміналізацію. Оце їхнє “бажання” йти говорити, яке вона демонструє своїм свавіллям та безчинствами щодо українського народу. Ми запитали, яким чином міг пропасти громадський активіст, член Ради ВО “Майдан” Ігор Луценко. Так само ми поставили питання щодо розслідування справи про побиття народного депутата Андрія Іллєнка та правозахисника Сидора Кізіна”, – заявив Олег Тягнибок.

Боротьба триває. Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто хоче добратися у Києв на Майдан та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України