Лідер “Правого сектору” Дмитро Ярош заявив, що його бійці не збираються роззброюватися. Наразі подальша доля радикального об’єднання, котре виникло на Майдані, стала предметом консультацій. Сам Ярош каже, що жоден з його бійців до лав Національної гвардії не записався. Мовляв, її навчання більше схожі на екскурсії до військової частини, а не реальну бойову підготовку. За словами лідера організації, у “Правому секторі” зараз налічується близько 10 тис. людей по всій Україні. Точну кількість зброї, яка є у них на руках, не знає ніхто. “Хто хотів – розброївся, хто не хотів – не роззброївся, бо з берданками старими захищати Батьківщину якось не дуже випадає. Тому люди, які взяли зброю за часів революції, вони навряд чи здадуть. Так просто, у всякому випадку”, – припустив Ярош.
Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України
Molodec Jarosh.Osobenno pro trubu mne ponravilos.Putler srazu pryt poubavil.Zaminirovat I trubu I AESy.ne dadim toptat nashy zemlju vyb% $@&€@m kazapskim.
Братя та сестры это очень плёхо когда секта на секту наш гуру будет сердился,все дружно вставили в вену и вперёд вперёд!