Януковичу може загрожувати міжнародний трибунал в Гаазі. Якщо доживе!

Президенту Віктору Януковичу може загрожувати Гаазький трибунал. Таку думку в ефірі ” Російської служби новин” висловив генеральний директор Міжнародної організації зі спостереження за виборами CIS- EMO Олександр Бедрицкий, – повідомляє “Українська правда”.

За словами Бедрицького, ініціаторами Гаазького трибуналу можуть бути західні країни – європейські країни або США, але ” біда Януковича в тому, що він може просто не дожити до трибуналу”.

“Справа в тому, що ставлення до нього в суспільстві як з боку опозиції, воно, природно негативне, м’яко кажучи, негативне – це вже сама м’яка з можливих формулювань. Так і з боку його умовних прихильників, які відчувають себе зрадженими і обдуреними. І, якщо щось трапиться, захищати його виявиться нікому “, – зазначив експерт.

Також, на його думку, ” не варто спокушатися досягнутою угодою – за переговорами з опозицією раніше завжди слідувала нова хвиля насильства”.

“Швидше за все, будуть якісь подальші провокації з боку радикальних сил, які не згодні з досягнутим компромісом. Буде якісь кроки робити опозиція, тому що їх ситуація компромісу теж не дуже влаштовує”, – зазначив Бедрицкий.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh