Новини

Януковичу може загрожувати міжнародний трибунал в Гаазі. Якщо доживе!

Президенту Віктору Януковичу може загрожувати Гаазький трибунал. Таку думку в ефірі ” Російської служби новин” висловив генеральний директор Міжнародної організації зі спостереження за виборами CIS- EMO Олександр Бедрицкий, – повідомляє “Українська правда”.

За словами Бедрицького, ініціаторами Гаазького трибуналу можуть бути західні країни – європейські країни або США, але ” біда Януковича в тому, що він може просто не дожити до трибуналу”.

“Справа в тому, що ставлення до нього в суспільстві як з боку опозиції, воно, природно негативне, м’яко кажучи, негативне – це вже сама м’яка з можливих формулювань. Так і з боку його умовних прихильників, які відчувають себе зрадженими і обдуреними. І, якщо щось трапиться, захищати його виявиться нікому “, – зазначив експерт.

Також, на його думку, ” не варто спокушатися досягнутою угодою – за переговорами з опозицією раніше завжди слідувала нова хвиля насильства”.

“Швидше за все, будуть якісь подальші провокації з боку радикальних сил, які не згодні з досягнутим компромісом. Буде якісь кроки робити опозиція, тому що їх ситуація компромісу теж не дуже влаштовує”, – зазначив Бедрицкий.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.