Янукович виторгував у Росії гарантії свого переобрання на другий президентський термін – Арсеній Яценюк

Відмовою від підписання Угоди про Асоціацію з ЄС президент Янукович виторгував для себе в Росії гарантії переобрання на другий президентський термін, – заявив у п’ятницю, 22 листопада, на брифінгу в парламенті голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що до українського парламенту повинен прибути президент України, “а не його підлеглі, які з ним в змові продали Україну”: “Усе, що відбувається протягом останніх трьох років, – це спланований сценарій Віктора Януковича, як продати українську державу і купити собі місце губернатора Малоросії в складі Російської імперії”.

Голова Політради “Батьківщини” наголосив, що президент Янукович “особисто винен у зриві саміту”: “Особисто Віктор Янукович, який підписав закон про основи внутрішньої та зовнішньої безпеки, – порушив цей закон. Президент, уряд і Верховна Рада порушили закон, порушили Конституцію і порушили волю більшості народу України – підписати Угоду з ЄС”.

“Це була брехня, це були торги. І це спрямовано тільки на одне – персонально Віктор Янукович для себе виторгував у Росії гарантії переобрання на другий президентський термін у 2015 році і визнання його Російською Федерацією”, – наголосив Арсеній Яценюк.

За його словами, президент Янукович також “виторгував для себе і свого оточення начебто зниження цін на газ і близько 20 млрд. доларів США, половину з яких вони вкрадуть, половину – витратять на виборчу кампанію, щоб Віктор Янукович сфальшував і отримав пост президента у 2015 році”.

“Можемо чітко констатувати, що чесних і прозорих виборів в Україні не буде. І це є частиною угоди між Януковичем та Володимиром Путіним. Тому мова повинна йти про боротьбу з антиукраїнським, антиєвропейським режимом”, – наголосив Арсеній Яценюк.

За його словами, перші кроки для цього зроблені, насамперед громадянським суспільством, “людьми, які вчора опівночі зібралися на Майдані та борються за своє майбутнє”.

Арсеній Яценюк закликав усіх 24 листопада о 12 годині прийди до пам’ятника Шевченку в Києві, “вийти та показати, хто в Україні господар, і боротися за свої права, своє європейське майбутнє і майбутнє нашої країни”.

За його словами, цей шлях дуже складний: “Непідписання Угоди з ЄС – це неймовірні втрати для кожного українця. Це втрата шансу на справедливу зарплату, пенсію, на нові робочі місця, інвестиції в українську економіку, це втрата шансу на членство в цивілізованій демократичній європейській сім’ї. І за це персонально відповідальний Янукович”.

“Те, що Віктор Янукович порушив Конституцію і закон, є прямою підставою для імпічменту президента України”, – наголосив він.

“Віктор Янукович не підписав Угоду з ЄС, але вона буде підписана новим президентом, новим урядом і новим парламентом”, – сказав Арсеній Яценюк.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh