Жан Рено приголомшив українців своєю поведінкою

Жан Рено, який приїхав на зйомки фільму «Останній крок», оселився в готелі Синевирської Поляни. Співробітники готелю і місцеві розповіли про гостинність актора, що викликало хвилю захоплення в соціальних мережах.

Як розповіли працівники готелю, Жан Рено ніколи не відмовляється від спільного фото при зустрічі або від автографа. Однак, не обійшлося і без курйозів. Так, наступного дня після заселення Жан Рено попросили винести з кімнати годинник.

“Він попросили дуже ввічливо і багаторазово вибачився за таке прохання. Пояснивши, що він дуже втомився, а годиник цокає і заважає йому спати, – розповіли в готелі.

За час, який Рено провів в Україні, він вже вивчив кілька фраз.

“Говорив спочатку англійською «хеллоу», а тепер уже українською каже «добрий день». Так так! А ще вивчив наш «спасибі». Дуже добре у нього це виходить. А мені трохи дивно, коли зірка такого рівня зі мною так привітно вітається”, – розповідає співробітник готелю.

Така поведінка дуже сподобалася українцям.

«Ось вам і культура через кілька днів навчився вітатися українською і дякувати, хоч воно йому не треба, бо ж жити тут не збирається. А наші , так звані , співгромадяни не можуть опанувати українську мову. Було б бажання», «Величезна повага до пана Рено, для мене він є одним із символів французького кінематографа, не всім же знаменитостям зніматись у фільмах російського виробництва», «А нашим треба закон про мову, в країні, в якій жирують і цинічно грабують народ,який поважають у всьому світі!!!», «Дійсно найбільший актор!! дуже поважаю його за професіоналізм і культуру поведінки!!», «Це справжній митець, а не зірка на годину», «Надзвичайно талановита i вихована людина», «Він не лише хороший актор, але й людина», «Це актор з великої букви. Таких людей мало. Жан так тримати», – йдеться в коментарях.

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. А ще вивчив наш «спасибі» ??? Нема нiякого «спасибі» в укр. мовi !!! Дякую.

  2. Він попросили дуже ввічливо і багаторазово вибачився

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh