Авторські статті

Якщо режим тероризує наших рідних – він слабкий

“У Криму розпочалися репресії проти свободівців та їхніх сімей. Спочатку в Євпаторії невідомі підпалили єдину церкву Київського патріярхату, кошти на яку українська громада збирала протягом 10 років. Тепер починають тероризувати сім’ї”.

Про це 25 грудня 2013 року під час брифінгу з приводу масових репресій та бандитських нападів на активістів Майдану в різних регіонах країни заявив народний депутат свободівець Едуард Леонов.

“У перші ж дні, коли ми почали облаштовувати побут у будівлі Київраді, я як комендант попросив приїхати з Криму священика отця Ярослава, який збудував першу в Криму церкву Київського патріярхату, щоби він служив у якості капелана у приміщення КМДА. І в ніч з 2 на 3 грудня, коли він їхав до Києва, спалили ту єдину в Криму церкву, побудовану в Євпаторії”, – наголосив свободівець.

14 грудня 2013 року працівники міліції незаконно затримали автомобіль, у якому до Києва їхали помічники-консультанти народного депутата України Едуарда Леонова Олександр Болтян та Аркадій Шарапов; вони везли до Києва особисті речі народного депутата України. Машину на виїзді з Криму зупинили та заблокували працівники ДАІ та міліції. В інциденті брали участь близько 20 працівників МВС та близько 10 автомобілів міліції. Свободівцям підкинули до автівки ніж і так звані “спецзасоби”, які потім працівники міліції “героїчно” вилучили, а затриманих відпустили.

“25 грудня до моєї мами, яка активно допомагала отцю Ярославу з будівництвом церкви, підійшли невідомі мордовороти і заявили: “Мало вам того, що ваша церква згоріла – скоро й ви згорите разом з цією церквою!” 24 грудня невідомі особи, які вломилися до житла моєї матері, вручили їх повістку – викликали на допит у карний розшук у невідомій кримінальній справі. Зараз тероризують її по телефону, намагаючись залякати. Але все це, що відбувається в Криму та по всій Україні, свідчить, що режим нас боїться. Якщо взялися за наших рідних, за наших мам – то це їхні останні аргументи, режим слабкий”, – наголосив свободівець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України