Якщо режим тероризує наших рідних – він слабкий

“У Криму розпочалися репресії проти свободівців та їхніх сімей. Спочатку в Євпаторії невідомі підпалили єдину церкву Київського патріярхату, кошти на яку українська громада збирала протягом 10 років. Тепер починають тероризувати сім’ї”.

Про це 25 грудня 2013 року під час брифінгу з приводу масових репресій та бандитських нападів на активістів Майдану в різних регіонах країни заявив народний депутат свободівець Едуард Леонов.

“У перші ж дні, коли ми почали облаштовувати побут у будівлі Київраді, я як комендант попросив приїхати з Криму священика отця Ярослава, який збудував першу в Криму церкву Київського патріярхату, щоби він служив у якості капелана у приміщення КМДА. І в ніч з 2 на 3 грудня, коли він їхав до Києва, спалили ту єдину в Криму церкву, побудовану в Євпаторії”, – наголосив свободівець.

14 грудня 2013 року працівники міліції незаконно затримали автомобіль, у якому до Києва їхали помічники-консультанти народного депутата України Едуарда Леонова Олександр Болтян та Аркадій Шарапов; вони везли до Києва особисті речі народного депутата України. Машину на виїзді з Криму зупинили та заблокували працівники ДАІ та міліції. В інциденті брали участь близько 20 працівників МВС та близько 10 автомобілів міліції. Свободівцям підкинули до автівки ніж і так звані “спецзасоби”, які потім працівники міліції “героїчно” вилучили, а затриманих відпустили.

“25 грудня до моєї мами, яка активно допомагала отцю Ярославу з будівництвом церкви, підійшли невідомі мордовороти і заявили: “Мало вам того, що ваша церква згоріла – скоро й ви згорите разом з цією церквою!” 24 грудня невідомі особи, які вломилися до житла моєї матері, вручили їх повістку – викликали на допит у карний розшук у невідомій кримінальній справі. Зараз тероризують її по телефону, намагаючись залякати. Але все це, що відбувається в Криму та по всій Україні, свідчить, що режим нас боїться. Якщо взялися за наших рідних, за наших мам – то це їхні останні аргументи, режим слабкий”, – наголосив свободівець.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh