Авторські статті

Якщо парламент Криму посягає на територіальну цілісність України, то Верховна Рада має конституційне право його розпустити

Коли на території країни починає поширюватися правове свавілля, реакція центральної влади та парламенту має бути жорсткою. Про це в ефірі каналу ICTV заявив народний депутат від «УДАРу», представник президента в Криму Сергій Куніцин.

«Я вважаю, що сьогодні настав  час дій. Якщо легітимно обраний парламент Криму посягає на територіальну цілісність України і хоче під дулами автоматів відторгнути частину території, то Верховна Рада, у якій 10 народних депутатів представляють Крим і ще два – Севастополь,  має право вирішити це питання через Конституційний суд», – заявив Куніцин.

За його словами, КС має найближчим часом оприлюднити свої висновки щодо звернення виконуючого обов’язки президента. «Якщо Конституційний суд підтвердить, що є причини для розпуску парламенту Криму, тоді Верховна Рада України ухвалить відповідне рішення», – зазначив «ударівець».

Сергій Куніцин переконаний, що міжнародні організації та світова спільнота врахують рішення Верховної Ради при оцінці референдуму, організованому самопроголошеною владою Криму. «Існує ймовірність, що парламент Криму не визнає рішення Верховної Ради про розпуск. Тим не менше, він повинен затвердити результати так званого референдуму. І коли відповідні міжнародні організації будуть давати оцінку цим подіям, вони обов’язково врахують і рішення Ради – що держава Україна відреагувала на те, як під тиском 30-тисячної армії іншої держави парламент Криму приймав рішення», – наголосив Куніцин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.