Новини

Як звичка куріння впливає на жіночий організм

Пристрасть до сигарети несе небезпеку для здоров’я і є вкрай шкідливим захопленням. Для жіночого організму ця згубна звичка особливо руйнівна. Під ударом знаходиться не тільки здоров’я самої курці, але і благополуччя її майбутніх дітей.

ginka

Сьогодні курящими є багато дівчат і дорослі жінки. Кожна п’ята росіянка має пристрасть до сигарет. Статистика показує невблаганнt зростання числа кращих жінок, які не усвідомлюють, якої шкоди на них завдає куріння. Серед них не лише молодь, збільшується кількість дам-курців у віці 35-40 років.

Для боротьби зі звичкою куріння використовують різні способи – народні та сучасної медицини. Одним з таких є використання нікотинового пластиру.

Куріння для дівчат: чому стають курцями, і чим це загрожує?

Дами, які купують в кіосках і магазинах сигарети, – сьогодні звичайне явище. Деякі усвідомлюють шкоду куріння на жіночий організм, але все ж продовжують вдихати отруйний дим. Чому так відбувається?

Молоді дівчата вважають, що з цигаркою в руці вони виглядають стильно. Тліюча цигарка підвищує їх статус, з нею вони відчувають себе сильніше і впевненіше.

Затягуючись тютюновим димом, жінки сподіваються зняти стрес.

Деякі вважають, що сигарети допомагають їм зближуватися з чоловіками. Іншими словами, в курилці простіше познайомитися.

Сьогодні про шкоду куріння на організм жінки задумуються мало. На жаль, поки не всі представниці прекрасної статі сприймають цю проблему з належною серйозністю. До того ж інколи такої інформації виявляється недостатньо. Пропонуємо дізнатися, чим загрожує кожна викурена сигарета.

Вплив куріння на організм жінки: цифри і факти

Для будь-якої людини тютюновий дим стає фактором ризику для розвитку серцево-судинних захворювань, раку легенів і загального погіршення здоров’я. Однак на жіночий організм куріння надає ще більшої шкоди.

Німецький доктор-гінеколог Бернхард після вивчення стану здоров’я +6000 жінок, визначив:

42% курців страждають безпліддям (серед некурящих ця цифра складає всього 4%);
96% викиднів пов’язано з цією шкідливою звичкою;
30% недоношених дітей народжуються у матерів-курців.

Вдихання тютюнового диму створює сприятливі умови для розвитку запальних захворювань репродуктивної системи, підвищуючи ймовірність викиднів. Кожна викурена за 3 роки зачаття дитини сигарета неодмінно відбивається на її здоров’ї. Матері, які курять частіше народжують дітей з аномаліями і патологіями розвитку, особливо з нейропсихічними відхиленнями і дефіцитом ваги (від 9700 до 18600 на рік).

Дівчата вважають, що знижують шкоду куріння для себе, переходячи на легкі тонкі сигарети. Цей обман – заслуга тютюнових компаній, активно рекламують свою продукцію. Такі цигарки не менше шкідливі, ніж всі інші.

Курильщицю можна взнати по хриплості неприємного голосу, характерному кашлю, жовтим зубам і неприємному запаху з рота. Такі жінки старіють рано, їх шкіра швидко стає в’ялою. У них частіше розвиваються статеві дисфункції. Шкода куріння поширюється не тільки на самих дівчат. Вони піддають ризику здоров’я оточуючих.

Що дає сигарета?

Прискорює процеси старіння: з’являються зморшки, мішки під очима, колір обличчя набуває тьмяний відтінок, шкіра стає сухою. Таких змін потрібно чекати вже через 2 роки пристрасті до сигарет.

Погіршує репродуктивні здібності: гинуть яйцеклітини, зростає ймовірність передчасної менопаузи і втрати здатності до дітородіння. До таких ризиків потрібно бути готовою через 5 років стажу курця.

Збільшує ризик мертвонародження, викиднів, несе небезпеку для внутрішньоутробного розвитку дитини.

Сприяє збоїв в менструальному циклі, больовим відчуттям в області яєчників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.