Новини

Як вибрати шкільну сумку для підлітка

Вибір шкільної сумки для старшокласника не менш складний, ніж для малюка-першокласника: адже підліток вважає себе вже дорослим, має власні уявлення про те, як повинна виглядати його сумка, і воно, на жаль, далеко не завжди збігається з думкою ортопедів.

сумка для підлітка
сумка для підлітка

Вимоги до підліткових сумок

Яку сумку ви не вибрали для підлітка, вона повинна відповідати ряду умов:
– Не шкодити здоров’ю дитини і бути зручною
– Мати обсяг, достатній для того, щоб в неї помістилося все необхідне.
– Витримувати вагу лежать у ній предметів.
– Мати модний дизайн, привабливу забарвлення і оригінальну форму.

Вибір сумки за останнім критерієм краще надати самому підлітку, так як поняття про модному і красивому у дорослих і дітей можуть не збігатися, а річ, яка не подобається, дуже скоро відправиться порошитися в самий дальній кут шафи. Заглянувши на сайт Подушка podushka.com.ua/ru/shkolnaya_forma_girl.html  ваша дитина знайде дуже великий вибір сумок.

Усім вищевикладеним вимогам відповідають два види сумок:

Підлітковий рюкзак

Він відрізняється від виробу, призначеного для учнів початкової та середньої школи великими розмірами. У нього юнак може покласти не тільки книжки, зошити і пенал металевий або пластиковий, але і інші речі, що можуть йому знадобитися.

Разом з розмірами, збільшується і допустима вага. Крім того, для підліткових моделей вже не настільки важливо вимога жорсткої спинки, тому рюкзаки можуть випускатися в напівм’якому і м’якому варіанті. У рюкзака є свої переваги: він дозволяє рука залишатися вільними, є містким і дозволяє переносити великі тяжкості без жодної шкоди для організму дитини.

Але є і недоліки: при використанні м’яких моделей рюкзак втрачає свої ортопедичні властивості, погано тримає форму, в результаті книги і зошити можуть м’ятися.

Молодіжна сумка через плече

Особливо популярна серед молоді та старшокласників наплічна сумка, дозволяє підлітку відчувати себе вже зовсім дорослою. Вибираючи сумку, перевірте, щоб ремінь був м’яким, досить широким, або мав широку м’яку накладку в області плеча. Габарити сумки і її вага не повинні бути занадто великими.

У сумки теж є свої переваги: на відміну від рюкзака, вона легко знімається і дозволяє дістати потрібну річ на ходу. Крім того, спина дитини не потіє. Великий вибір сумок ви можете переглянути на сторінці інтернет-магазину Подушка в розділі “Удобные школьные сумки“. Але є й істотні недолік: сумка може стати причиною викривлення хребта, якщо носити її постійно на одному плечі.

Крім того, перед тим, як вирушати в магазин вибирати ремінь через сумку, слід переконатися, що у підлітка відсутні будь-які захворювання опорно-рухового апарату. В іншому випадку йому протипоказані не тільки сумки через плече, але і портфелі, а також рюкзаки з м’якою спинкою, і свій вибір слід зупинити на ортопедичному рюкзаку, розрахованому на цю вікову категорію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України