Техно

Як вибрати сервіс Apple?

apple

Більшість кіосків і офісів по ремонту портативних пристроїв в Києві, це компанії-одноденки. У них, найчастіше, відсутня ліцензія на проведення робіт або ж, оформлення проводиться на третіх осіб. Тобто, у разі виникнення проблем з ремонтом iphone, звертатися нікуди. А проблем виникає чимало! У Wefixit сервіс часом потрапляють гаджети, побувавши в руках таких майстрів, і деталі, пошкоджені при розтині айфона канцелярським ножем – найменше зло. Тому, як і у випадку з покупкою iphone, до вибору сервісного центру apple, потрібно підходити обдумано.

На що звернути увагу

Сайт СЦ Apple. Сама його наявність ознака того, що компанія планує працювати довго. За якістю сайту і частоті оновлення, можна судити про рівень зворотного зв’язку з сервісом. А також ви повинні проаналізувати, що пишут про компанію. Відповідальна фірма, така як Wefixit, дбає про те, щоб відгуки були позитивними. Маленькі фірми просто не здатні собі дозволити оплачувати хостинг, і обмежуються сторінкою в соцмережі, або рядком оголошення на безкоштовному порталі. Само по собі, це не є свідченням недобросовісної роботи, але ускладнює якість діалогу з клієнтом, у разі претензій по ремонту айфона / Айпад.

Наявність офісів сервісного центру apple. Якщо на сайті, в розділі контакти, є тільки телефон, але адресу самого сервісу відсутня, а замість цього пропонується ремонт айфонів на дому або кур’єрська доставка невідомо куди, то ризик шахрайства значно зростає. І ризик навіть не в тому, що iphone можуть не повернути клієнту, а в тому, що у випадку проблем звертатися буде просто нікуди. Поважаюча себе компанія, відкриває кілька філій, для зручності клієнтів і власної економії на транспортних витратах.

Швидкість виконання ремонту.

Терміновий сервіс iphone / ipad в Києві припускає наявність всіх необхідних комплектуючих і якісних запчастин. В крайньому випадку, їх доставку протягом доби, що є свідченням налагоджених логістичних зв’язків компанії з постачальниками, і багато говорить про імідж СЦ.

Штат співробітників.

Якщо компанія, крім стандартного набору послуг, пропонує також ремонт iphone в Києві за викликом на дому або в офісі, кур’єрську доставка, швидко відповідає на дзвінки і підтримує діалог за формою зворотного зв’язку, то відразу видно, що це серйозне підприємство, яка поважає клієнта. Крім того, це є свідченням наявності необхідного числа співробітників, що знижує ризик виникнення затримок ремонту айфона унаслідок відсутності майстра на роботі.

Надання безоплатної діагностики. Пристойний сервісний центр apple, перед тим, як озвучити ціну відновлення працездатності iphone / ipad, спочатку проводить діагностику стану пристрою, і лише після цього, за результатами узгодження з клієнтом, починає ремонт айфона або Айпад.

Гарантія якості.

Вона повинна бути неодмінно! Гарантійний термін залежить від ступеня пошкодження. Приміром, при відновленні айфона після попадання води, прогнозувати його довге і щасливе життя буде проблематично, але навіть у цьому випадку є мінімальний період експлуатації, здатний відобразити якість роботи майстра.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.