Новини

Як вибрати протипролежневий матрац?

протипролеженевий матрас
протипролеженевий матрас

Якщо людина тривалий час перебуває без рухів, вона може зіткнутися з утворенням пролежнів. Ми багато чули про це і вважаємо, що причиною їх появи є недолік вентиляції, провітрювання…. Але це зовсім не так! Пролежні утворюються через порушення кровообігу і відмирання клітин. І тільки спеціальний ортопедичний матрац зможе застерегти їх освіта – матрац від пролежнів! Але який вибрати ортопедичний матрац, щоб ваша спина не постраждала? Як вибрати матрац протипролежневий? І що взагалі собою являє матрац проти пролежнів, яка його структура? Почнемо розбиратися.

Протипролежневий матрац – це спецматрас, який складається з порожніх камер, що здуваються і наполняються повітрям по черзі. На сайті інтернет-магазину Медбрат ви можете більш детально побачити як працює такий матрас та обрати серед великої кількості пропозицій. Працівники магазину допоможуть вам в цьому. За рахунок цього, точки тиску змінюють свої координати по тілу лежачого, його кровообіг відновлюється, покриви шкіри насичуються киснем і гояться уражені тканини.

Складові матрацу

Щоб дізнатися, який краще вибрати ортопедичний матрац від пролежнів, необхідно звернути увагу на матеріал матраца. В розділі сайту ви зможете обрати матраси, у виробництві яких використовують наступні матеріали:

міцна вінілова плівка ПВХ (проста у прибиранні – легко протирається ганчіркою, ремонтопригодна – додається ремонтний комплект),

тканина прогумована ПВХ+нейлон (більш теплий і комфортний матеріал, в порівнянні з клейонкою).

На деяких моделях протипролежневих матраців Ви можете побачити безліч мікродирок – це мікроперфорація, яка забезпечує тілу людини повну вентиляція і високу комфортабельність.матрац від пролежнів

Щоб ортопедичний матрац від пролежнів повністю «працював», необхідний компресор. Це один з важливих елементів противопролежневої системи. Купуючи матрац протипролежневий з компресором, обов’язково перевірте рівень шуму механізму: шум двигуна компресора не повинен перевищувати 5-10 дб. Інакше вся комфортабельність матраца буде зведена до нуля! Також важливо, щоб компресор було зручно ставити, і щоб він мав ремкомплект.

Матраци проти пролежнів виготовляються двох типів:

– комірчасті матраци – матрац протипролежневий ніздрюватий призначений для профілактики пролежнів, а також для лікування пролежнів на їх початкових стадіях і на 1-й,

– трубчасті матраци – матрац противолежневий трубчастий рекомендований для лікування пролежнів на 2-4 стадіях.

Крім вибору типу матраца, необхідно дивитися на розмір матраца і на вагу хворого. Якщо цього не врахувати, ортопедичний матрац протипролежневий не зможе виконувати свої функції і ваше здоров’я погіршиться. Розміри матраца, вагові обмеження, а також правила користування противопролежневим матрацом, Вам підкаже інструкція. Не ігноруйте її в цілях безпеки!

Хоч дана система від пролежнів існує давно, тільки сучасні матраци володіють усіма необхідними функціями і властивостями. Саме новий матрац від пролежнів допоможе вам впоратися з цим страшним захворюванням і зміцнити здоров’я! Не хворійте!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України