Новини

Як вибрати полімерну глину?

Найбільш популярними марками вважаються «Fimo», «Cernit» і «Sculpey». Зверніть увагу на країну-виробника, а також на характеристики пластики: колір і температуру полімеризації. Деякі види глини застигають самі при кімнатній температурі, інші потрібно обпалювати (але про це трохи пізніше). Починати краще з звичайної кольорової полімерної глини. Зате потім, коли трохи наб’єте собі руку, можна придбати напівпрозору глину або глину з блискітками, ту. яка світиться в темряві або в ультрафіолеті, перламутрову глину або матову.

До речі, вітчизняна полімерна глина теж є. Її продають під торговими марками «Квіточка», «Артефакт», «Sonnet», «Hobby», «Lapsi». Зазвичай така пластика дешевше своїх закордонних братів, але якість на порядок гірше: матеріал менш м’який, може кришитися. Та й кількість квітів не так вже вражає. Купить полимерную глину тут ви можете на сайті компанії Rosa. На сторінках інтернет-магазину ви знайдете багато пропозицій різих виробників по доступній ціні. Ви можете замовити продукцію з доставкою.

Інструменти для полімерної глини

1. Робоча поверхня потрібна рівна. Це може бути скло або кахель. Гладка поверхня не дозволить прилипнути матеріалу. Намагайтеся не використовувати м’які матеріали, так як ви можете їх пошкодити ножем.

2. Ніж з гострим тонким лезом. Ідеально підходять канцелярські ножі.

3. Ролик. Цей інструмент потрібен нам для розкачування пластики. Можна використовувати флакон з-під лаку для волосся, а можна дерев’яну качалку з кухні. Ті, хто професійно займаються полімерною глиною, купують собі спеціальний пристрій, який розгортають глину.

Про запіканні глини

Ніяка спеціальна піч тут не потрібна. Якщо у вас самозастигаюча полімерна глина, то готовий виріб просто залишають на деякий час при кімнатній температурі. Якщо глині ??потрібні трохи інші умови, то підійде звичайна духовка. Готовий виріб кладеться на деко, керамічну або скляну тарілку і ставиться в духовку. Температура, необхідна для затвердіння глини, зазвичай вказується на фабричній упаковці.
Обробка готового виробу

Щоб надати готовому виробу шик і блиск, нам знадобиться водостійка шкурка (для шліфування), джинсова або фетровий тканину (для полірування й видалення відбитків пальців), акриловий лак на водній основі (для додання блиску, яскравості і міцності) або спеціальний лак для пластики.

Якщо вам потрібна біжутерія з полімерної глини, то заздалегідь придбайте швензи, штифти, ланцюжки, замочки. Зазвичай це все продається в магазинах зі швейною фурнітурою.

Ну от і все про матеріали. В наступній статті ми розкажемо, які ліпити з глини і з чого вартує починати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України