Авторські статті

Сьогодні Москву заполонили військові вертольоти. Відео

Cтолицю Росії заполонили вертольоти ВПС РФ. Причому польоти були зафіксовані в Москві місцевими жителями з самого ранку і протягом усього дня.

Ще рано вранці, в центрі ситуативного контролю була зафіксована посадка вертольота служби спецзв’язку президента, прямо на вулиці. Тоді ж у бік Кремля попрямував ще один вертоліт, де він і зробив посадку. Кілька МІ-8 здійснили в продовж дня посадку на будівлю ФСБ. Так само надходило повідомленні про фіксацію над містом Ка-26 і Ка-52.

І якщо вже на те пішло, то можна припустити, що на колегію ФСБ зліталися високі чини з усієї Москви і регіонів Росії, а вертоліт системи президентської спецзв’язку, що забезпечує керування військами Росії, силами швидкого реагування, ПРО, ППО і стратегічними ядерними силами просто виконував черговий політ, то з якого дива над Москвою кружляв К-52 – ударний вертоліт, зрозуміти складно.

Як би там не було, але ситуація зараз в Білокам’яній явно екстраординарна. І весь цей галас навколо хвороби, а у особливо оптимістично налаштованих русофобів і зовсім – смерті Путіна, якщо і є не більш ніж галасом, то неадекватна поведінка прес-центру Кремля і небувалий повітряний рух в небі, насторожують і змушують вірити в конспірологію як ніколи. Або ж, генсек всієї Росії вже встиг заритися якомога глибше в бункері і щось готує, підсумовує zloy_odessit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.