Техно

Як вибрати конвекційну піч? Поради

Конвекційна піч – професійне обладнання для закладів громадського харчування. Являє собою духову шафу, але від класичної духовки відрізняється додатковими перевагами. Повітря тут розігрівається спеціальними тенами, а завдяки потужному вентилятору безперервно циркулює по робочому простору, забезпечуючи рівномірне приготування різних продуктів.

Конвекційні печі широко застосовуються в кафе, ресторанах, супермаркетах, кондитерських цехах і невеликих пекарнях. Готувати в конвектоматі можна практично будь-які страви: випічку, м’ясо, рибу, морепродукти та інше.

Види конвекційних печей

Сучасні виробники теплового кухонного обладнання готові запропонувати широкий асортимент конвекційних печей. Але щоб обладнання вас повністю влаштовувало необхідно правильно його підібрати. Купити конвекційну піч і не помилитися допоможуть рекомендації фахівців магазину Bongard у Києві. Купити конвекційну піч Krystal можна як з додатковими функціями, так і без у нас на сайті https://bongard.kiev.ua/pechi. Ціна обладнання італійського виробництва доступна, а якість на висоті.

Вибирати піч, варто тільки після консультації з фахівцем, яку з радістю надасть інтернет-магазин Bongard !

Ключові відмінності конвекційних печей:

  • обсяг робочого шафи;
  • потужність;
  • кількість рівнів;
  • наявність додаткових функцій;
  • спосіб управління;
  • виробник.

Розміри і види конвекційних печей

Обсяг шафи безпосередньо залежить від кількості рівнів, на які будуть встановлюватися листи з продуктами для запікання. Існують печі на 1-20 рівнів. Вибираючи піч для свого закладу пам’ятайте, що готувати одночасно рибу і випічку не вийти. Тому якщо навантаження на конвектомат передбачається велика, то краще віддати перевагу двом невеликим печей, які дозволять готувати кілька страв одночасно. У той же час, якщо ви регулярно випікаєте, наприклад, велика кількість тільки хлібобулочних виробів, сміливо беріть піч на 4-7 і більше рівнів.

Потужність

Потужність конвекційної печі безпосередньо залежить від розміру і продуктивності. У будь-якому випадку для підключення обладнання знадобиться силовий кабель. Тому в процесі вибору знову ж, відштовхуйтесь від передбачуваних обсягів виробництва.

Тип управління

Існують печі з трьома різними типами управління:

  • механічне;
  • цифрове;
  • сенсорне.

У першому випадку температура, як і весь процес приготування, контролюється і регулюється кухарем за допомогою ручки-реле, обертаючи яку можна підвищувати і знижувати температуру. Цифрове управління має на увазі приготування за заздалегідь заданою програмою. Сенсорне працює аналогічно цифровому, але піч забезпечена кнопками, до яких не треба натискати, досить одного дотику.

У більшості випадків піч з механічним типом управління виявляється найбільш зручною. Складно знайти кухаря, який би повністю довірив процес приготування машині. У той же час моделі з цифровим керуванням дозволяють не відволікатися на такі дрібниці, як наприклад подача води в камеру для зволоження повітря.

Додаткові функції

До додаткових функцій відносять наявність парозволожування, таймер, відкладений пуск, автоматичне вимикання і інші.

Конвекційні печі в парозволожування можна виділити в окрему категорію. Функція передбачає впорскування води в робочу камеру, нагріваючись вона випаровується, зволожуючи повітря. Це дозволяє позбутися від втрати вологи в процесі приготування продуктів. Особливо важлива наявність парозволожування для печей, в яких планується приготування хлібобулочних виробів, ніжних сортів риби і м’яса, морепродуктів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.