Конвекційна піч Krystal
Конвекційна піч Krystal

Як вибрати конвекційну піч? Поради

Конвекційна піч – професійне обладнання для закладів громадського харчування. Являє собою духову шафу, але від класичної духовки відрізняється додатковими перевагами. Повітря тут розігрівається спеціальними тенами, а завдяки потужному вентилятору безперервно циркулює по робочому простору, забезпечуючи рівномірне приготування різних продуктів.

Конвекційні печі широко застосовуються в кафе, ресторанах, супермаркетах, кондитерських цехах і невеликих пекарнях. Готувати в конвектоматі можна практично будь-які страви: випічку, м’ясо, рибу, морепродукти та інше.

Види конвекційних печей

Сучасні виробники теплового кухонного обладнання готові запропонувати широкий асортимент конвекційних печей. Але щоб обладнання вас повністю влаштовувало необхідно правильно його підібрати. Купити конвекційну піч і не помилитися допоможуть рекомендації фахівців магазину Bongard у Києві. Купити конвекційну піч Krystal можна як з додатковими функціями, так і без у нас на сайті https://bongard.kiev.ua/pechi. Ціна обладнання італійського виробництва доступна, а якість на висоті.

Вибирати піч, варто тільки після консультації з фахівцем, яку з радістю надасть інтернет-магазин Bongard !

Ключові відмінності конвекційних печей:

  • обсяг робочого шафи;
  • потужність;
  • кількість рівнів;
  • наявність додаткових функцій;
  • спосіб управління;
  • виробник.

Розміри і види конвекційних печей

Обсяг шафи безпосередньо залежить від кількості рівнів, на які будуть встановлюватися листи з продуктами для запікання. Існують печі на 1-20 рівнів. Вибираючи піч для свого закладу пам’ятайте, що готувати одночасно рибу і випічку не вийти. Тому якщо навантаження на конвектомат передбачається велика, то краще віддати перевагу двом невеликим печей, які дозволять готувати кілька страв одночасно. У той же час, якщо ви регулярно випікаєте, наприклад, велика кількість тільки хлібобулочних виробів, сміливо беріть піч на 4-7 і більше рівнів.

Потужність

Потужність конвекційної печі безпосередньо залежить від розміру і продуктивності. У будь-якому випадку для підключення обладнання знадобиться силовий кабель. Тому в процесі вибору знову ж, відштовхуйтесь від передбачуваних обсягів виробництва.

Тип управління

Існують печі з трьома різними типами управління:

  • механічне;
  • цифрове;
  • сенсорне.

У першому випадку температура, як і весь процес приготування, контролюється і регулюється кухарем за допомогою ручки-реле, обертаючи яку можна підвищувати і знижувати температуру. Цифрове управління має на увазі приготування за заздалегідь заданою програмою. Сенсорне працює аналогічно цифровому, але піч забезпечена кнопками, до яких не треба натискати, досить одного дотику.

У більшості випадків піч з механічним типом управління виявляється найбільш зручною. Складно знайти кухаря, який би повністю довірив процес приготування машині. У той же час моделі з цифровим керуванням дозволяють не відволікатися на такі дрібниці, як наприклад подача води в камеру для зволоження повітря.

Додаткові функції

До додаткових функцій відносять наявність парозволожування, таймер, відкладений пуск, автоматичне вимикання і інші.

Конвекційні печі в парозволожування можна виділити в окрему категорію. Функція передбачає впорскування води в робочу камеру, нагріваючись вона випаровується, зволожуючи повітря. Це дозволяє позбутися від втрати вологи в процесі приготування продуктів. Особливо важлива наявність парозволожування для печей, в яких планується приготування хлібобулочних виробів, ніжних сортів риби і м’яса, морепродуктів.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh