Економісти вважають, що старші діти більш успішні і розумні

Економіст Сандра Блек з’ясувала, що старші діти в сім’ї домагаються великих успіхів у житті. Умови виховання і освіти, які забезпечують своїм первісткам батьки, дають деякі життєві переваги.

Спостерігаючи за кількома дітьми, які з’явилися першими на світ у родині, вона зазначає, що «старшенькі» більш розумні, самостійні і заповзятливі. Ці якості дозволяють їм досягати великих висот життя в порівнянні зі своїми молодшими братами або сестрами. Причини цього явища криються в тому, що традиційно батьки приділяють старшим дітям більше уваги, ставляться до них суворіше, пильніше стежать за їх успішністю та поведінкою. При порівнянні IQ старших і молодших дітей, результати виявляються не на користь молодших. Згідно спеціальної економічної статистики, зайві балі коефіцієнта інтелектуального розвитку, дають додаткові 2% до річного доходу людини.

Дослідження показали, що старші діти частіше стають керівниками вищої ланки, в тій годину, як їхні молодші брати і сестри розвивали свій невеликий бізнес. Експерти при тестуванні відзначали у старших наполегливість у досягненні мети, стресостійкість і емоційну стабільність.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh