Авторські статтіТехно

Економісти вважають, що старші діти більш успішні і розумні

Економіст Сандра Блек з’ясувала, що старші діти в сім’ї домагаються великих успіхів у житті. Умови виховання і освіти, які забезпечують своїм первісткам батьки, дають деякі життєві переваги.

Спостерігаючи за кількома дітьми, які з’явилися першими на світ у родині, вона зазначає, що «старшенькі» більш розумні, самостійні і заповзятливі. Ці якості дозволяють їм досягати великих висот життя в порівнянні зі своїми молодшими братами або сестрами. Причини цього явища криються в тому, що традиційно батьки приділяють старшим дітям більше уваги, ставляться до них суворіше, пильніше стежать за їх успішністю та поведінкою. При порівнянні IQ старших і молодших дітей, результати виявляються не на користь молодших. Згідно спеціальної економічної статистики, зайві балі коефіцієнта інтелектуального розвитку, дають додаткові 2% до річного доходу людини.

Дослідження показали, що старші діти частіше стають керівниками вищої ланки, в тій годину, як їхні молодші брати і сестри розвивали свій невеликий бізнес. Експерти при тестуванні відзначали у старших наполегливість у досягненні мети, стресостійкість і емоційну стабільність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.