Техно

Як вибрати кондиціонер для дому

Кондиціонер – необхідний пристрій для будинку, в якому завжди панує комфорт. Інтернет рясніє довгими оглядами, спрямованими на спрощення вашого завдання в процесі його вибору і покупки.

11501106

Все тому, що їх існує величезна кількість і розібратися самостійно буває ну дуже складно. Ми не збираємося годувати вас доповідними описом кожного з видів або моделей, а сконцентруємося лише на головних характеристиках, які дозволять вам пробігтися очима і вибрати краще рішення для конкретно вашого будинку.

Ціни на кондиціонери в Україні дуже різні. Вони залежать від типу кондиціонера і виробника, вірніше його авторитету на ринку. Магазин Сокол зможе вам запропонувати великий вибір кондиціонерів різних виробників. В розділі сайту “Кондиционеры цены” ви дізнаєтеся більш детально про ціни та про пропозиції магазину. Чим більш розкручений бренд, тим дорожче доведеться заплатити за його продукцію. Для того щоб не вестися на порожні розповіді про якість, розповімо, що насправді має значення.

Найбільш простим для будь-якого типу приміщень є мобільний кондиціонер. Це простота у поєднанні з низькою вартість, але висока якість і поряд з ними не стояло. Звичайно, і серед них трапляються хороші моделі, але найчастіше, це рішення на рік-два, не більше. Єдиний вагомі його плюс – мобільність. Це означає, що його можна повісити на дачі, або ж привозити туди, включаючи кілька разів на рік. Чому так? Справа в тому, що він не особливо потужний, досить гучний і вимагає регулярного догляду.

Найпоширенішою вже кілька років поспіль є спліт-система, призначена для кондиціонування відразу декількох приміщень. Цей тип відноситься до пристроїв середньої цінової категорії. Вони являють собою ідеальне поєднання ціни та вартості. За фактом, цей кондиціонер має лише один недолік – його дещо складно вписати в інтер’єр будинку. Але, якщо цим займаються фахівці, складнощів не виникає.

Великі будинки, з безліччю дуже просторих кімнат, вимагають більш найпотужніших систем, які відносяться до кондиціонерів касетного або канального типу. Це та ж спліт-система, але з більш складною конструкцією. Між ними існують відмінності монтажу, і навіть не варто намагатися встановити їх самостійно. Це не просто кондиціонер, а скоріше складна інженерна система, так що їй потрібні руки професіоналів.

Не менш популярною багато років залишається мультіспліт система. Правда, встановлюють її найчастіше в офісах. Правда, якщо вам важливо максимально гармонійно вписати кондиціонер в інтер’єр свого будинку, можна сміливо її використовувати. Єдиний недолік: розділити по зонах її неможливо. Так що десять разів подумайте.

Звичайно, це далеко не всі типи кондиціонерів, але в цьому списку найпопулярніші і часто використовувані. Інші ж в приватній забудові практично не використовуються.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України