Новини

Як вибрати граніт для пам’ятника або надгробку

За трагічних обставин буває, ми втрачаємо відразу двох близьких, тому в таких випадках ретельно служби пропонують виготовлення подвійних пам’ятників, які завдяки своїм розмірам розраховані на сімейні могили. Їх розмір буде залежати від стандартів і правил, які застосовуються на даному кладовищі.

В асортименті компаній пропонуються кілька десятків моделей надгробних пам’ятників подвійних в різних розмірах. Одні з найкращих на ринку гранітні пам’ятники від “Граніт-Преміум”. Компанія має свого роду спеціалізацію і вважає за краще працювати з одним, максимум двома напрямками. Це абсолютно зрозуміло і пов’язане з навичками каменотесів і різьбярів, якщо хочете, з професійної звичкою. Краще звичайно замовити у незалежного виробника та імпортера готових надгробків з граніту, які можуть запропонувати привабливі ціни і терміни реалізації. Якщо клієнт бажає виконати надгробок за своїми вимогам, тоді він просто може надіслати креслення або фотографію на базі, якої виробник виконає дизайн і моделювання комп’ютерної плити. Допомогою може виявитися галерея фотографій, де можна побачити надгробні пам’ятники гранітні і галерею ескізів надгробних пам’ятників подвійних.

Надгробки ліжка виготовляються безпосередньо з граніту, як і надгробні пам’ятники гранітні через найбільшої стійкості до впливу кліматичних умов. Багатий вибір кольорів граніту дозволить клієнтам вибрати підходящий для себе камінь або поєднання кольорів каменів. Є можливість відправити зразки каменю, з якого б клієнти хотіли виготовити надгробок.

До кожної пам’ятки можна замовити ліхтарики або флакон, або інші аксесуари, зроблені з того ж матеріалу, що і весь пам’ятник або інших матеріалів, як агломерат або кольорові метали. Створюються надгробки гранітні, надгробні пам’ятники одинарні, подвійні, а також цілі склепи.

На кожному етапі виконання замовлення, клієнту пропонується професійна допомога і підтримка. Якщо ж клієнт бажає самостійно визначати свої власні потреби в цій сфері, то корисними можуть виявитися поради професіоналів.

Попередня оцінка

Попередньо клієнт часто запитує про яку-небудь спільну вартість пам’ятника – одиночний або подвійний, або гробниці, рідко вказавши подробиці, що стосуються розміру пам’ятника, його форми, кольору каменю, місця монтажу і так далі. Виконувати будь-яку оцінку замовлення, не знаючи подробиць дуже складно, а іноді просто неможливо – чим більше деталей надасть клієнт, тим менше помилок зробить виробник. Проводячи оцінку вартості для надгробка гранітного або гробниці для клієнта, корисна буде деяка ключова інформація.

Оформляючи замовлення на пам’ятник, кожен клієнт приймає нелегке рішення щодо вибору сорту граніту для нього. Як правило, пропонуються кілька варіантів, кожен з яких може мати як переваги, так і недоліки. Ви можете переглянути приклад надгробку з різних сортів граніту на сайті granit-premium.com.ua.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України