Техно

Як вибрати доменне ім’я для сайту

вибираємо доменне ім'я
вибираємо доменне ім’я

Як корабель назвеш… ну а далі самі розумієте. Вибирати доменне ім’я потрібно так само ретельно, як ім’я власної дитини — адже від цього залежать позиції сайту в пошуковій видачі. Ну і не варто забувати про соціальний фактор — відповідне тематики і легке ім’я буде залучати відвідувачів. Ось про це і поговоримо.

Як правильно вибрати доменне ім’я

Створюючи доменне ім’я, слід орієнтуватися на тематику сайту. Як правило, ім’я повинне відповідати призначенню ресурсу. Для персонального блогу можна продумати варіанти з власним прізвищем, прізвиськом, або ж – з ключовим словом. Відповідність тематики сайту і доменного імені дає декілька переваг. Крім вибору імені вам буде потрібно його перевірити на доступність та зареєструвати. Компанія cityhost.ua пропонує своїм кієнтам паркування українських домен. Ви можете зробити це самі, або ж звернутися за допомогою до консультанта компанії. Крім реєстрації домен, Cityhost – один з лідерів ринку України в сфері хостингу та оренди серверного обладнання.

Перше що потрібно знати при виборі доменного імені : пошукові роботи врахують ключове слово в доменному імені при пошуку по ключових запитах. Це може забезпечити певні преференції в пошуковій видачі.

Друге: користувачі будуть враховувати відповідність доменного імені при виборі сайту у видачі. Тобто, якщо вони шукають шафи, то охочіше перейде на сайт, в доменному імені якого буде фігурувати «шафа» або «меблі». У свідомості користувача складається логічний ланцюжок релевантності такого ресурсу над іншими. Якщо ж навпаки – маючи доменне ім’я «шафа», торгувати морозивом – у користувача підсвідомо виникне відчуття обману.domain Як вибрати домен?

Який вибрати домен для сайту?

Перед реєстрацією сайту в певній доменній зоні, слід оцінити потенційну аудиторію ресурсу.

Запускаючи масштабний проект, не прив’язаний до певної місцевості, слід подумати над реєстрацією в доменних зонах .com .net і т. п. Пошуковики індексують такі сайти частіше і якісніше, адже це ресурси міжнародного характеру.

Якщо сайт «прив’язаний» до певної країни, краще вибрати регіональний домен – ru, ua, kz і т. п. Відповідно вони будуть ранжируватися за запитами користувачів певної країни.

Міські домени слід приберегти для персональних сайтів, «візиток» місцевих компаній і розважальних закладів.

Роздумуючи який домен вибрати для певного сайту, слід побороти спокусу реєстрації безкоштовних доменних зонах. Якщо все складеться вдало, і сайт почне приносити прибуток, забезпечити його безпеку і власні авторські права на ресурс буде дуже складно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України