Техно

Як вибрати бітумну черепицю

вибираємо бітумну черпицю
вибираємо бітумну черпицю

В зв’язку з розвитком технології полімерів та будівельної хімії більшість звичних матеріалів придбали нові властивості, що істотно підвищило їх затребуваність серед покупців.

Одним з яскравих прикладів є всім знайомий руберойд. Раніше він застосовувався тільки в якості підкладки під покрівлю з шиферу або для покриття тимчасових споруд. Після початку застосування в технології його виготовлення міцного, гнило-стойкого скловолокна та модифікованого бітуму, руберойд став одним з елітних матеріалів. Великий вибір бітумної черепиці пропоную магазин Tegola. На сторінках магазину купить черепицу вам допоможуть консультанти магазину. Доставка товару здійснюється по всій території України.

Крім цього, в даний час, матеріал випускається не тільки в рулонах, але і у вигляді окремих фігурних карт. Кожна з них зверху посипана кольоровий сланцевою крихтою або базальтової. Завдяки вдосконаленню технології виготовлення, руберойд перейменувався в бітумну черепицю. У перші роки своєї появи на ринку, цей покрівельний матеріал перейшов у розряд елітних.

На даний момент м’яка черепиця має досить прийнятну ціну, що сприятливо позначається на її популярності серед індивідуальних забудовників. Крім цього, даний матеріал має ряд позитивних якостей: простота монтажу, безшумність, стійкість до температурних перепадів і довговічність.

По перерахованим вище показникам бітумна черепиця практично не поступається металу, тому, в даний час, він переважно застосовується для облаштування сендвіч – покриттів швидко зводяться ангарів і складів.

Величезним попитом у забудовників користуються паркани з профнастилу. Вони відрізняються швидкістю монтажу і можуть служити надійним захистом для ділянки протягом багатьох років. Основна умова при роботі з металочерепицею і профнастилом – якісна захист точок свердління під кріпильні вироби і ліній розкрою. Ці місця необхідно покривати грунтовкою і полімерною фарбою. В іншому випадку вони піддаються дії корозії, яка потім поширюється по всьому покриттю.

як вибрати бітумну черепицю
як вибрати бітумну черепицю

При укладання м’якої черепиці подібні проблеми не виникають. Але, слід пам’ятати, що основу для неї має бути твердим, рівним і міцним. Для цього добре підходять товста будівельна фанера, плити OSB, які мають стійкість до змін температури і високою міцністю. Завдяки своїй великій поверхні установка даних матеріалів на стропильні конструкції не викликає труднощів. Вона проводиться за допомогою саморізів. Потім здійснюється укладання підкладкового килима і проводиться монтаж м’якої черепиці.

Для покрівлі, яка покрита даним матеріалом, необхідна хороша вентиляція утеплювача, тому потрібно забезпечити приплив і вихід вологого повітря з простору під покрівлею. Приплив повітря здійснюється з допомогою, встановлених в районних даху вентильованих профілів із сайдинга – софітів. Витяжка відбувається через дефлектори – маленькі витяжні пристрої, які встановлюються на даху перед монтажем бітумної черепиці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України