Техно

Як вибрати апарат МРТ?

Сьогодні ринок медобладнання неможливо уявити без магнітно-резонансних томографів. У сучасній медицині існує величезна кількість різноманітних апаратів МРТ. Перед купівлею нового апарату, краще заздалегідь дізнатися не тільки вартість МРТ, але також і які його основні характеристики. Так як від них залежить, наскільки чітким і якісним буде обстеження.

апарат МРТ
апарат МРТ

Придбання високотехнологічного та високовартісного медичного обладнання потребує серйозного підходу. Перед купівлею великих апаратів потрібно визначитися з типом, вартістю, вибрати обладнання з найбільш підходящими характеристиками саме для певного медичного закладу. А так само, зіставити термін експлуатації та вартість сервісного обслуговування. Портал Доктора запропонує вам пошук на сторінці doctora.ua/diagnostic/kiev/p-mrt серед багатьох діагностичних центрів по Україні обстеження МРТ.

З досвіду можна сказати, що не всі покупці можуть з легкістю відповісти на дані питання на етапі вибору обладнання.

У зв’язку з цим, у даній статті постараємося допомогти визначитися з вибором апарату МРТ.

При виборі МРТ варто враховувати:

1) Тип МРТ

Низькопідлогові і среднепольові МРТ. Напруженість поля від 0,1 до 0,9 Тесла. Дуже прості в обслуговуванні, низьке енергоспоживання, відкритий доступ. Апарати, які працюють від постійних магнітів, є економічно ефективними системами. Одержуване якість зображення прийнятно для рутинних клініко-діагностичних стандартів, враховуючи вкладені витрати. Але у такого типу немає можливості чіткої деталізації дрібних морфологічних змін в органах і тканинах, також не можливості провести серйозні, необхідні дослідження: контрастне дослідження органів черевної порожнини, МР-ангіографія, сканування молочних залоз. Даний тип має низьку роздільну здатність.

Високопольні МРТ. Напруженість від 1,0 до 1,5 Тесла. Це надпровідні магніти використовують криогенно гелієву систему охолодження. Системи від 1,0 Тесла володіють високою швидкістю сканування, що дозволяє збільшити потік пацієнтів. Такі системи забезпечують високу роздільну здатність, що дозволяє візуалізувати більш детально структуру органів і тканин. Чим вище напруженість магнітного поля, тим краще візуалізація.

Високопольні МРТ апарати забезпечують передові методи візуалізації, деякі з яких не можуть бути виконані на апаратах з низьким магнітним полем. На даний момент високопольні системи – це “золотий стандарт” МРТ. Приклад: Philips Multiva 1.5 Тесла, повністю цифрова система Ingenia 1,5 Тесла.

Напруженість поля – від 3 Тесла. Цей тип використовують в інститутах, наукових центрах . Такі системи володіють відмінною візуалізацією, високою якістю картинки, набором спеціалізованих досліджень. Вони мають надзвичайно високу інформативну цінність одержуваних при дослідженні матеріалів, тому і ціна на такі системи висока. Найвища якість картинки серед усіх томографів. Приклад: повністю цифрова система Philips Ingenia 3 Т.

2) Вид МРТ

Вони бувають закриті і відкриті:

Відкриті апарати підходять для дослідження тяжкохворих, дітей, пацієнтів, що випробовують клаустрофобію.
Закриті томографи дозволяють забезпечувати кращу якість картинки, а також у них краще виходить виявляти можливі дрібні патологічні вогнища.

Портал Доктора крім пошуку серед діагностичних центрів МРТ також пропонує користувачу пошук діагностичних центрів з УЗІ. На сторінці doctora.ua/diagnostic/kiev/p-uzi ви зможеет вибрати діагностичні центрі з УЗІ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України