Техно

Як вибрати 3d принтер? На які характеристики варто звернути увагу

Сьогодні 3D принтер – це технологія. З кожним днем технологія 3d друку спрощується і стає більш доступною і досконалою. Сьогодні вартість 3д принтера вже відносно низька, як телефон середнього класу від 500$, асортимент моделей так само великий. Перед покупкою потрібно знати, що на ньому буде створюватися.

Piccaso 3d printer
Piccaso 3d printer

Заздалегідь потрібно врахувати, як часто він буде використовуватися, якщо часто, то слід звернути свій погляд на принтери високою швидкістю друку, вона може становити залишає до 150-200 мм/с. Якщо ж ви не збираєтеся їм не багато друкувати, то підійдуть і більш повільні моделі, враховуючи, що їх вартість значно нижче. Такі моделі вам запропонує інтернет-магазин Патрон сервіс. В розділі “3d принтер купить можно здесь” ви зможете переглянути ціни на моделі принтерів, придбати їх а також придбати комплектуючі.

Друк вимагає наявності підключення до електрики. Варто звернути увагу на формат розетки. Так як трифазні (380 В) 3D-принтери вимагають спеціального роз’єму. Потужність також має значення. Розрізняються технології друку.

Ціна моделей для зовнішньої установки на порядок вище. Застосовуються вони в промисловості, встановлюються в цехах. В деяких випадках допускається використання при низьких температурах. Для більшості принтерів нормальний режим – 15-200 С. На зручності використання позначається інтерфейс. Оптимальним вибором буде пристрій, що працює через USB.

Користувач повинен пам’ятати про особливості експлуатації. Деяким моделям потрібна примусова вентиляція. Необхідно робити вибір з урахуванням цього параметра. Область друку відіграє вирішальну роль. Оптимальною є 125?165?125 мм.

Особливості пристроїв

Тривимірні принтери можуть працювати з різними форматами файлів. Це STL, GCODE, OBJ та інші. При виборі потрібно визначити максимально зручний. Всі вони мають свої особливості. Точність залежить від товщини друку. Мінімальна величина – 10 мікрон.

Тому для деяких виробництв підійдуть тільки окремі моделі. Деякі принтери поставляються в розібраному вигляді. Вони призначаються для навчання 3D-друку. Подібні модифікації підійдуть для домашнього використання. Малопотужні не вимагають спеціальних навичок при використанні. Зазвичай підтримують друк з ПК і SD-карти.

ultimaker-1Большую роль грає якість матеріалу. Всі принтери розраховані на якийсь визначений. В побутових моделях використовується PLA. Промислові працюють з усіма можливими: PLA, Nylon, ABS, PVA. Варто орієнтуватися на найбільш доступний матеріал.

Кількість головок впливає на швидкість друку. Побутові принтери зазвичай оснащуються однією. Промислові – двома і більше друкуючими головками. Зараз важливо враховувати. Для масового виробництва підійде принтер з трьома головками.

Деякі моделі передбачають апгрейд принтера. Пропонуються додаткові електронні модулі, що розширюють функціонал. Можливість удосконалення нагоді скрізь: вдома і на виробництві. Вартість 3D принтера, особливо промислового, досить велика. Тому до його вибору потрібно підходити відповідально.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.