Техно

Як відновити герметичність гуми в автомобільних деталях

rezina_germВ автомобілі є безліч гумових деталей: різноманітні трубки, чохли, захисні покриття і т.д. З плином часу, а також під різними зовнішніми впливами, гума починається тріскатися і поступово втрачає герметичність.

Іноді трапляється й таке, що гума «дубіє» – тобто втрачає свою еластичність. Якщо деталь можливо зняти, то відновити її еластичність можна, прокип’ятивши в содовому розчині. Але це допоможе тільки тимчасово, так як гума незабаром задубіє знову і може навіть потріскатися. Тому все-таки краще міняти пошкоджені деталі якомога швидше, якісні деталі можна купити в інтернет магазині тут: http://www.na-hodu.com.ua/, це заощадить ваш час і гроші, а різними методами відновлення користуватися тільки в тому випадку, коли відсутні інші варіанти.

Відновлюємо самостійно герметичність гуми

В кінцевому підсумку коли гума “постаріє” (потріскає) це може призвести до прискорення зносу деталі, яку захищає гумовий чохол, до зменшення терміну її служби, а в деяких випадках (наприклад, якщо мова йде про будь-які гумові трубки) навіть до аварії. Щоб цього не сталося, гумові деталі вашого автомобіля необхідно час від часу оглядати. І не тільки візуально – наприклад, гумові ущільнювачі, шланги слід злегка помацати руками (пальцями стиснути, щоб оцінити стан резини). Тут важливий показник – відсутність випливу мастила, яке прискорює руйнування гуми.

Якщо ви виявили тріщину або будь-яке інше ушкодження, то, зрозуміло, найкраще замінити зіпсований товар. Але відновити герметичність гуми на деякий час можна і підручними засобами. Наприклад, герметичність гумових чохлів, що покривають кермові тяги або кульові опори автомобіля, можна відновити за допомогою тонкої капронової тканини. Її слід наклеїти в два-три шари, як клей найкраще використовувати гумовий клей «88-СА». Замість тканини також підійдуть шматки жіночої панчохи. Також можна використовувати медичний лейкопластир.

Не забудьте попередньо знежирити (для цього підійде бензин) поверхню пошкодженого чохла, а вже потім проводити намазування клею і поклейку. Це робиться для кращої адгезії склеюваних матеріалів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України