Авторські статті

Як терористи ховають трупи російських солдатів

Росія намагається приховати від свого народу факти загибелі громадян РФ в Україні. Впроваджена злочинна схема підміни документів на тіла загиблих росіян.

Так, в Ростові-на-Дону з травня 2014 функціонує спеціально створений центр для переобліку і переоформлення «вантажу 200» з України.

Контррозвідка СБУ зафіксувала розмову відповідального за відправку «вантажу 200» по південному федеральному округу РФ, російського офіцера Євгена Анатолійовича (позивний «Вождь») з представником «ДНР» беззаконним В.В.

Головна претензія російського офіцера полягає в тому, що з «вантажем 200» відправляються довідки про смерть, видані в морзі лікарні ім. Калініна в Донецьку, в той час як довідка повинна видаватися на спеціально раніше розробленому для «ДНР» бланку.

При цьому «Вождь» наполягає, що тіла ні в якому разі не повинні відправлятися в цинку, тільки в звичайних трунах. За словами «Вождя», в Ростові-на-Дону тіла враховуються, визначаються в списку згідно військових частин, і потім відправляються рідні з відповідними, вже в Ростові оформленими документами.

Якщо немає «правильної» довідки від «ДНР», то тіла проходять на російській стороні просто як «кримінальні трупи».

CRIME.in.UA

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України