Як терористи ховають трупи російських солдатів

Росія намагається приховати від свого народу факти загибелі громадян РФ в Україні. Впроваджена злочинна схема підміни документів на тіла загиблих росіян.

Так, в Ростові-на-Дону з травня 2014 функціонує спеціально створений центр для переобліку і переоформлення «вантажу 200» з України.

Контррозвідка СБУ зафіксувала розмову відповідального за відправку «вантажу 200» по південному федеральному округу РФ, російського офіцера Євгена Анатолійовича (позивний «Вождь») з представником «ДНР» беззаконним В.В.

Головна претензія російського офіцера полягає в тому, що з «вантажем 200» відправляються довідки про смерть, видані в морзі лікарні ім. Калініна в Донецьку, в той час як довідка повинна видаватися на спеціально раніше розробленому для «ДНР» бланку.

При цьому «Вождь» наполягає, що тіла ні в якому разі не повинні відправлятися в цинку, тільки в звичайних трунах. За словами «Вождя», в Ростові-на-Дону тіла враховуються, визначаються в списку згідно військових частин, і потім відправляються рідні з відповідними, вже в Ростові оформленими документами.

Якщо немає «правильної» довідки від «ДНР», то тіла проходять на російській стороні просто як «кримінальні трупи».

CRIME.in.UA

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Не понятно, зачем они это скрывают.Всё-таки гибнут люди. Идиоты обвиняют нас, что дескать, скрывают число погибших Да на хрена нам число.У нас каждого героя хоронят стоя на коленях Когда хоронили Айдаровца в нашем гогоде, вышли тысячи людей.Я думаю, что будет стелла пвмяти, где будут имена всех, ведь каждый город, каждое сло знает своих героев. У нас их трое Вечная им память! Герои не умирают!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh