Авторські статті

Як терористи ховають трупи російських солдатів

Росія намагається приховати від свого народу факти загибелі громадян РФ в Україні. Впроваджена злочинна схема підміни документів на тіла загиблих росіян.

Так, в Ростові-на-Дону з травня 2014 функціонує спеціально створений центр для переобліку і переоформлення «вантажу 200» з України.

Контррозвідка СБУ зафіксувала розмову відповідального за відправку «вантажу 200» по південному федеральному округу РФ, російського офіцера Євгена Анатолійовича (позивний «Вождь») з представником «ДНР» беззаконним В.В.

Головна претензія російського офіцера полягає в тому, що з «вантажем 200» відправляються довідки про смерть, видані в морзі лікарні ім. Калініна в Донецьку, в той час як довідка повинна видаватися на спеціально раніше розробленому для «ДНР» бланку.

При цьому «Вождь» наполягає, що тіла ні в якому разі не повинні відправлятися в цинку, тільки в звичайних трунах. За словами «Вождя», в Ростові-на-Дону тіла враховуються, визначаються в списку згідно військових частин, і потім відправляються рідні з відповідними, вже в Ростові оформленими документами.

Якщо немає «правильної» довідки від «ДНР», то тіла проходять на російській стороні просто як «кримінальні трупи».

CRIME.in.UA

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Не понятно, зачем они это скрывают.Всё-таки гибнут люди. Идиоты обвиняют нас, что дескать, скрывают число погибших Да на хрена нам число.У нас каждого героя хоронят стоя на коленях Когда хоронили Айдаровца в нашем гогоде, вышли тысячи людей.Я думаю, что будет стелла пвмяти, где будут имена всех, ведь каждый город, каждое сло знает своих героев. У нас их трое Вечная им память! Герои не умирают!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.