ЄС|NATO

Як річка на кордоні України перетворилася на звалище пластикових пляшок. Фото, відео

   Друзі з Донецька оселилися в угорському селі біля кордону і запросили подивитися як тут люди живуть – без знання української і російської мови. Народ говорить угорською, все угорською – аж до вивісок, оголошень в маршрутках і рекламних щитів уздовж дороги. Нечисленні російські і українці радуются коли в селі з’являється хтось російськомовний – є з ким поговорити. Від деяких місцевих реалій перебуваю в легкому шоці, але фоторепортаж буде трохи пізніше.

А зараз покажу вам Латорицю – річку, яка протікає через Мукачево, Притисянський ландшафтний парк, мисливські угіддя міжнародного значення в Словаччині і впадає в Тису.

Ми пройшли вздовж берега кілометра два і зустріли кілька заторів з пластикових бутилок. Погода стояла безвітряна, майже повну тишу лісу порушувало лише позвяківаніе постійно прибувають скляних пляшок і пивних банок.

Я з тих, хто несе папірець в руці кілька кілометрів, якщо поблизу немає урн, а після відпочинку на природі збираю сміття і відводжу додому або до найближчого контейнера для відходів. Не розумію, як можна інакше? Хто ви, що кидають пляшки в річки, що залишають купи сміття на лісових галявинах?

Джерело:  pauluskp

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.